Faking Hitler dizisi BluTV’de yayınlandı!

Faking Hitler dizisi BluTV’de yayınlandı!
BluTV, ‘Hitler Günlükleri’nin gerçek hikayesinden uyarlanan ‘Faking Hitler’ dizisiyle geçtiğimiz yüzyılın en büyük medya skandallarından birinin perdesini aralıyor. ‘Faking Hitler’ ile kütüphanesindeki ilgi çekici yapımlara bir yenisini ekleyen BluTV, altı bölümlük sürükleyici bir hikayeyi izleyicileriyle buluşturuyor.

Tobi Baumann ile Wolfgang Groos yönetmenliğinde çekilen dizinin başrollerini Moritz Bleibtreu, Lars Eidinger, Daniel Donskoy, Sinhe Irslinger paylaşıyor. ‘Faking Hitler’, Adolf Hitler tarafından yazılmış bir günlüğün varlığını haber alan gazeteci Gerd Heidemann’ın dönüşü olmayan bir yola girmesiyle başlıyor.

Dizinin konusu: Her zaman iyi bir hikaye peşinde olan gazeteci Gerd Heidemann, Adolf Hitler tarafından yazılmış bir günlük olduğu haberini aldığında yüzyılın haberi için kolları sıvar. Ancak günlük Konrad Kujau adında sahtekar bir sanat tüccarı tarafından yaratılmıştır. Heidemann, Kujau’nun peşine düştüğünde daha birçok günlük olduğunu öğrenir ve saygın bir dergi olan Stern’ü günlükleri satın almak için büyük bir meblağ ödemeye ikna eder. Sadece çaylak bir muhabir olan Elisabeth Stöckel günlüklerin gerçekliğini sorgular ancak kimse onu dikkate almaz. Heidemann ise çoktan haberi küresel boyutta satmaya başlamıştır.  

‘Faking Hitler’, BluTV’de yayında.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER