Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması, 1 Nisan’da TRT 1’de başlıyor!

Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması, 1 Nisan’da TRT 1’de başlıyor!
Türk televizyonculuk tarihinde ilk olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve izleyicinin büyük beğenisini toplayan “Kur’an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması” altıncı sezonuyla 1 Nisan Cuma günü saat 23.15’te TRT 1’de başlıyor.

“Kur’an-Kerim’i Güzel Okuma Yarışması”nın ilk bölümü 1 Nisan Cuma günü saat 23.15’te ekranlara gelecek. 2 Nisan Cumartesi gününden itibaren ise Ramazan ayı boyunca her gün saat 17.30’da yayınlanacak.

2017 yılı Ramazan ayından bu yana TRT 1’de yayınlanan ve büyük ilgi gören "Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması” 2 Nisan Cuma gününden itibaren Ramazan ayı boyunca her gün TRT 1’de yayınlanacak. Yeni yarışmacılar ve yeni dekoruyla ekranlara gelecek olan program, bu yıl da Ramazan ayının manevi havasına ayrı bir değer katıp izleyicilere “Kur’an ziyafeti” yaşatacak.

"Kur’an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması"nın sunuculuğunu Eşref Ziya Terzi üstlenirken Dr. Mehmet Ali Sarı, Osman Egin, Hafız Osman Şahin ve Halil Necipoğlu ise jüri üyeleri olarak görev alacak.

Güzel sesleriyle Kur’an’ın güzelliğine güzellik katan yarışmacılar, yapılan tilavetleri anlam bütünlüğüyle buluşturan jüri üyeleri, bu yıl da büyük bir ilgi ile izlenecek olan Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması’nı izleyicilerin beğenisine sunarak iftar neşelerine neşe, sofralarına bereket katacak.

"Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması" 1 Nisan Cuma günü saat 23.15’de, 2 Nisan Cumartesi gününden itibaren Ramazan ayı boyunca her gün saat 17.30’da TRT 1’de izleyiciyle buluşacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER