Netflix'in Hollanda yapımı yeni dizisi Dirty Lines 8 Nisan'da başlıyor

Netflix'in Hollanda yapımı yeni dizisi Dirty Lines 8 Nisan'da başlıyor
Netflix'in Hollanda yapımı yeni dizisi Dirty Lines'ın tanıtım videosu yayınlandı. Dizi, 6 bölümlük sezonuyla 8 Nisan'da ekranda olacak.

Dirty Lines'ın hikâyesi 1987'de Amsterdam'da, Hollanda toplumunun hızla değişmekte olduğu bir zamanda başlıyor. Psikoloji öğrencisi Marly Salomon, ek iş olarak yeni kurulan bir firmada çalışmaya başlar. Frank ve Ramon Stigter kardeşler tarafından kurulan Teledutch adlı bu şirket, Avrupa'nın ilk erotik telefon hatlarını kurar. Frank ve Ramon çok kısa sürede zengin olurken Marly kendini çılgın ve hızlı bir dönüşümün içinde bulur. 

Soğuk Savaş'ın son yılları, halkın geleceğe umutla bakması ve yeni nesle hayatı dolu dolu yaşamaları için ilham vermiş; Amsterdam, "house" denen yepyeni bir müzik türü ve "XTC" adlı yeni bir uyuşturucu ile bu kültürel devrimin merkezi hâline gelmiştir. Yepyeni bir yolla anonim bir seks deneyimi yaşama fırsatı sunarken tüketicilerinin ahlak algısıyla birlikte bu hatları yaratan kişilerde de oldukça önemli değişimlere neden olan erotik telefon hatlarının hikâyesi izleyiciyle buluşacak.

Netflix ve Fiction Valley ortaklığıyla hazırlanan dizi, Fred Saueressig'in kaleme aldığı 06-Cowboys kitabından esinlenilerek hazırlandı. Diziyi Pieter Bart Korthuis hazırladı, bölümleri Tomas Kaan ve Anna van der Heide'yle birlikte yönetti.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER