Dünyanın lider casting uygulaması Selfcast şimdi Türkiye’de!

Dünyanın lider casting uygulaması Selfcast şimdi Türkiye’de!
Dünyanın lider casting uygulaması Selfcast; Danimarka, İsveç, Norveç, Finlandiya, Estonya, Slovenya, İtalya ve İspanya’dan sonra şimdi Türkiye’de. Çok yakında tüm dünyada!

Amatör ya da deneyimli oyuncuları, dansçıları, performans sanatçılarını, kısacası kamera karşısında yeteneğini göstermek isteyen herkesi, yapımcılarla ve projelerle direkt olarak buluşturan, dünyanın lider mobil casting uygulaması Selfcast şimdi Türkiye’de.

Sinema, televizyon ya da reklam sektöründeki farklı projeleri tek bir uygulama üzerinde birleştiren Selfcast’ta oyunculuk kariyeriniz için aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Üstelik başvuru yapmak için deneyimli olma zorunluluğunuz da yok.

Kariyerinizi kendiniz yönlendirin

Peki Selfcast nasıl çalışır? App Store veya Google Play üzerinden Selfcast uygulamasını indirin, kolayca profilinizi oluşturun. Sonrasında Türkiye’den ve dünyanın dört bir yanındaki ülkelerden gelen projelere başvurabilir, deneme çekimlerinizi ve fotoğraflarınızı direkt olarak yapımcılara gönderebilirsiniz. Aracı yok, telefon başında proje beklemek yok. Üstelik ücretsiz. Tek bir dokunuşla kendi kariyerinizi kendiniz yönlendirin.

Selfcast, profilinizi oluşturduğunuz ilk günden itibaren yanınızda. Heyecan verici bir gelecek sizi bekliyor!

https:/linkin.bio/selfcastappBİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER