The White Lotus'un 2. sezon kadrosu genişliyor

The White Lotus'un 2. sezon kadrosu genişliyor
Leo Woodall, Meghann Fahy, Will Sharpe, Theo James
The White Lotus'un 2. sezonundan yeni haberler var.

Mike White'ın hazırladığı HBO dizisinin 6 bölümlük ilk sezonu Hawaii'deki turistik bir otele tatil için gelen ve otelde çalışan bir grup insanın başından geçenleri, bu otelde işlenen bir cinayetin gizemini anlatıyor. İkinci sezon ise benzer çerçevede İtalya'nın Sicalya bölgesindeki bir otelde geçecek.

Dizinin ilk sezonunda rol alan Jennifer Coolidge'in Tanya karakteriyle devam sezonunda da rol alacağı daha önce açıklanmıştı. Kadroya Aubrey Plaza, Michael Imperioli, F. Murray Abraham, Adam DiMarco, Tom Hollander ve Haley Lu Richardson'ın ardından Theo James, Meghann Fahy, Will Sharpe ve Leo Woodall da katıldı.

Aubrey Plaza, kocası Ethan (Will Sharpe) ve arkadaşlarıyla tatile gelen Harper Spiller'ı canlandıracak. James ve Fahy, bahsi geçen karı koca çift Cameron ile Daphne'yi oynayacak. Imperioli, yaşlı babasıyla ve üniversiteden yeni mezun oğluyla seyahat eden Dominic Di Grasso'ya hayat verecek. Babayı Abraham, oğlanı ise DiMarco canlandıracak.

Leo Woodall , oteli gizemli konuklarından Jack'i canlandıracak. Tom Hollander ise İngiliz bir göçmene hayat verecek. Haley Lu Richardson, patronuyla seyahat eden Portia'ya hayat verecek ve bahsi geçen patronun Tanya olması bekleniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER