Oğlum'dan sosyal medyaya özel bir ön izleme sahnesi yayınlandı!

Oğlum'dan sosyal medyaya özel bir ön izleme sahnesi yayınlandı!
Show TV’nin Ay Yapım imzalı yeni dizisi Oğlum için heyecanlı bekleyiş devam ederken sosyal medyaya özel bir ön izleme sahnesi izleyicilerle buluştu. 
 
“Suçlu çocuk yoktur” cümlesinden yola çıkan ve bir umut hikayesini anlatan yeni dizi ‘Oğlum’ Çarşamba akşamı ekran yolculuğuna başlıyor. Geri sayım sürerken yayınlanan ön izleme sahnesinde ailevi sorunlar yaşadıkları için gergin ve mutsuz olan Bulut (Kubilay Aka) ve Sedef’in (Tuğçe Açıkgöz) arasında gerilim yaşanırken iki karakterin ailesi ve yaşadıkları merak uyandırıyor.
 
OĞLUM’UN İLK BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?
 
İlyas ve Melike Özyürek çifti, kızları Ceren ve 6 yaşındaki küçük oğulları Kaan ile birlikte Şile’de yaşar. Bir akşamüzeri Melike ilk maaşını almanın heyecanıyla vitrinlere dalar ve oğlu Kaan’ın okul çıkışına geç kalır… Annesini okulun bahçesinde bekleyen Kaan, bir kirpinin peşine takılır ve kirpiyi bir parka kadar takip eder. Bu sırada Zeynep ve Tuğrul çiftinin 12 yaşındaki oğulları Efe de parktadır. Efe, ailesi ile iletişimi kopuk ve tek arkadaşı bilgisayar oyunları olan bir çocuktur. Efe, bir süre sonra Kaan’ın kaybolduğunu fark eder, ikili karakola gitmek üzere yola koyulurlar… Melike ve İlyas ise telaş içinde Şile sokaklarında çocukları Kaan’ı aradıkları sırada acı bir olay yaşandığının haberini alırlar… Yaşanılan bu acı olaydan sonra her iki ailenin hayatında da artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır…
 
Oğlum’un proje ve senaryo tasarımını Ahmet Katıksız üstlenirken Hürer Ebeoğlu ve Sevgi Yılmaz’ın kalemi Gökçen Usta’nın rejisiyle buluşuyor. Oğlum’un oyuncu kadrosunda Songül Öden, Nihal Yalçın, Canan Ergüder, Feyyaz Duman, Timur Acar, Serhat Teoman, Kubilay Aka, Tuğçe Açıkgöz, Metehan Parıltı gibi birçok başarılı isim yer alıyor.
 
‘Oğlum’ ilk bölümüyle Çarşamba akşamı saat 20.00’de Show TV’de!
 
İşte Oğlum’un 2. Ön İzleme Sahnesi;
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER