Degrassi, HBO Max'le yeniden ekrana dönüyor

Degrassi, HBO Max'le yeniden ekrana dönüyor
Bir dönemin kült gençlik dizisi Degrassi ekrana dönüyor.

HBO Max, dizinin devamına onay verdiğini duyurdu. Ayrıca 2001-2015 arası 14 sezon yayınlanan Degrassi: The Next Generation'ın yayın hakkını da aldı. Sezonlar bu ilkbaharda platforma eklenecek. Yeni dizinin çekimlerine bu yaz içinde başlanacak, planlanan yayın tarihi ise 2023.

1980'de The Kids of Degrassi Street dizisiyle başlayan Degrassi serisinde Degrassi Junior High, Degrassi High ve Degrassi: Next Class dizileri de bulunuyor. 2016-2017 arası yayınlanıp 4 sezon süren Degrassi: Next Class Netflix'te ekrana geldi. 14 sezon süren orijinal dizi Drake, Nina Dobrev, Cassie Steele ve Shenae Grimes gibi pek çok ismin kariyerlerinde yükselmesini ve tanınmasını sağladı.

Lara Azzopardi (The Bold Type, Mary Kills People) ve Julia Cohen'in (Riverdale, A Million Little Things) hazırlayacağı yeni Degrassi dizisi de serinin diğer dizileri gibi bir grup gencin hayatını takip edecek ve onları bir araya getiren ya da birbirinden uzaklaştıran önemli olayları konu anlatacak. HBO Max'in yayınlayacağı dizide serinin herhangi bir karakterini ya da oyuncusunun görünüp görünmeyeceği ise şimdilik belli değil.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER