Sharon Stone, The Flight Attendant dizisinin 2. sezon kadrosunda

Sharon Stone, The Flight Attendant dizisinin 2. sezon kadrosunda
Sharon Stone, The Flight Attendant dizisinin 2. sezon kadrosuna katıldı.

HBO Max'te ekrana gelen ilk sezonuyla 9 Emmy adaylığı kazanan dizinin başrolünde Kaley Cuoco yer alıyor. Cuoco, ilk sezonda kendisini hatırlamadığı bir cinayet gizeminin içinde bulan Cassie'yi canlandırmıştı. İkinci sezonda ise alkol bağımlılığından kurtulan ve hostesliğe devam eden Cassie, boş zamanlarında CIA için casusluğa yapmaya devam etmektedir. Ancak denizaşırı görev sırasında bir cinayete tanık olması onu yine bir uluslararası karmaşanın içine sürükleyecek.

Stone, Deadline'ın haberine göre Cassie'nin annesi Lisa Bowden'a hayat verecek. Cassie'nin bağımlılığı nedeniyle sabrı kalmayan Lisa, onunla görüşmüyor ve uzak kalmayı tercih ediyor. Karakter, dizinin ilk sezonunda bir flashback sahnesinde genç haliyle görünmüştü.

Çekimleri Berlin, Los Angeles ve Reykjavik'te yapılan 2. sezonda Zosia Mamet, Griffin Matthews, Deniz Akdeniz, Rosie Perez, Mo McRae, Callie Hernandez, JJ Soria, T.R. Knight, Yasha Jackson, Audrey Grace Marshall, Alanna Ubach, Cheryl Hines, Jessie Ennis, Mae Martin, Margaret Cho, Santiago Cabrera ve Shohreh Aghdashloo da rol alıyor.

Sinema kariyeriyle tanınan Sharron Stone'un TV kariyerinde Ratched, Mosaic, The New Pope ve konuk oyunculuğuyla Emmy kazandığı The Practice dizisi de bulunuyor. Basic Instinct ve Casino filmleriyle Oscar adaylığı alan oyuncu yakında Beauty ve What About Love filmleriyle de ekranda olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER