American Horror Story ile FX’te korku şöleni başlıyor!

American Horror Story ile FX’te korku şöleni başlıyor!
Ryan Murphy ve Brad Falchuk’un Emmy ve Altın Küre ödüllü antoloji dizisi American Horror Story, 10.sezonu “AHS: Double Feature” ile 23 Eylül Perşembe akşamı saat 23.10’da ilk kez ve sadece FX ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

 American Horror Story’nin efsaneleşen 8. ve 9. sezonları ise, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için her gece saat 00.45’te FX ekranlarına geliyor.
 
Her sezonda farklı karakterler, yeni mekanlar ve bambaşka temalarla izleyicilerini şaşırtan American Horror Story, 10. sezonu “AHS: Double Feature” ile yine ilk kez ve sadece FX ekranlarında olacak. Yeni sezon öncesi, 8. sezon “Apocalypse” ve 9. sezon “AHS: 1984”ün tüm bölümleri ise kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için tekrar FX ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Tekrar ekranda olan sezonların oyuncu kadrosunda Sarah Paulson, Kathy Bates, Evan Peters, Adina Porter, Emma Roberts, Cheyenne Jackson, Billy Eichner, Leslie Grossman, Billie Lourd, Jessica Lange, Taissa Farmiga, Gabourey Sidibe, Lily Rabe, Frances Conroy, Stevie Nicks, Joan Collins, Cody Fern, John Carroll Lynch, Matthew Morrison ve DeRon Horton gibi ünlü isimler yer alıyor. 

American Horror Story’nin 8. ve 9. sezonları, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için her gece saat 00.45’te FX ekranlarında.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER