Netflix'in Danimarka yapımı yeni polisiye draması The Chestnut Man 29 Eylül'de başlıyor

Netflix'in Danimarka yapımı yeni polisiye draması The Chestnut Man 29 Eylül'de başlıyor
Netflix'in Danimarka yapımı yeni polisiye draması The Chestnut Man 29 Eylül'de başlıyor.

The Killing'in yaratıcısı Søren Sveistrup'un kaleme aldığı romandan hazırlanan dizinin sezonu 6 bölüm sürecek. Sveistrup’in yapım şirketi SAM Productions dizinin yapımını, Mikkel Serup ise yönetmenliğini üstlendi.

The Chestnut Man, rüzgârlı bir Ekim sabahı polislerin korkunç bir şey keşfettiği sessiz bir Kopenhag banliyösünde geçer. Genç bir kadın, bir parkta vahşice katledilmiş bir hâlde bulunur ve kadının bir eli de kayıptır. Yanında kestaneden yapılmış küçük bir adam vardır. Genç ve hırslı dedektif Naia Thulin (Danica Curcic), yeni ortağı Mark Hess (Mikkel Boe Følsgaard) ile birlikte vakaya atanır. Çok geçmeden kestane adamın üzerinde gizemli bir kanıt keşfederler. Bu kanıt, vakanın bir yıl önce kaybolan ve öldüğü kabul edilen bir kızla, politikacı Rosa Hartung'un (Iben Dorner) kızıyla bağlantılı olduğunu göstermektedir.

Dizinin kadrosunda David Dencik, Lars Ranthe, Esben Dalgaard Andersen, Morten Brovn Jørgensen, Thomas Hwan, Signe Egholm Olsen, Jens Jørgen Spottag, Camilla Lau, Peder Thomas Pedersen, Marie-Lydie Melono Nokouda ve Anders Hove da yer alıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER