Menajerimi Ara dizisinde Dicle ve Barış’ın ilişkisi sona mı eriyor?

Menajerimi Ara dizisinde Dicle ve Barış’ın ilişkisi sona mı eriyor?
Star’ın sevilen dizisi ‘Menajerimi Ara’nın 40. bölümünden ön izleme sahnesi yayınlandı. Yayınlanan ön izlemede; Dicle ve Barış’ın arasında geçen gergin konuşma kafaları karıştırırken, iki tarafın da yaşadığı büyük hayal kırıklığı gözlerden kaçmadı.
 
Menajerlerin hayatları üzerinden sektörün kapılarının aralandığı ‘Menajerimi Ara’nın 40. bölümünden ön izleme sahnesi yayınlandı. Yayınlanan ön izlemede; Dicle ve Barış’ın yaptığı konuşma ise kafaları karıştırdı. Set ekibine söylediği bir yalanın ardından Barış, Dicle’nin diğer oyuncularına yaptığı gibi kendisinin arkasında durmadığını iddia etti. Bunun üzerine, Dicle’nin Barış’a yönelttiği teklif, akıllara “Dicle ve Barış’ın ilişkisi sona mı eriyor?” sorularını getirdi
 
Oyuncu kadrosunda; Barış Falay, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Özge Borak ve Ayşenil Şamlıoğlu’nu buluşturan ‘Menajerimi Ara’nın yapımcılığını Ay Yapım üstleniyor. ‘Menajerimi Ara’nın senaryosunu Sema Ergenekon ve Uğraş Güneş kaleme alırken, yönetmen koltuğunda Deniz Çelebi Dikilitaş oturuyor.
 
‘Menajerimi Ara’, yeni bölümüyle pazar günü saat 20.00’de Star’da!
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER