İmkansızı Yaşayanlar, Cuma günleri yeni bölümleriyle GAİN’de!

İmkansızı Yaşayanlar, Cuma günleri yeni bölümleriyle GAİN’de!
Kimileri dibi gördükten sonra dönüşü imkansız denilen noktalardan ayağa kalkar, kimileri adım adım süren mücadelenin sonunda ulaşabilecekleri en üst noktaya çıkar. GAİN ve adidas işbirliği ile hayata geçen yepyeni mini belgesel dizisi İmkansızı Yaşayanlar’da dibi ve zirveyi aynı anda görmüş sporcular, ilham verici hikayelerini anlatıyor. İmkansızı Yaşayanlar Cuma günleri yeni bölümleriyle GAİN’de.
 
Spor, mücadele, ilham ve enerji dolu yepyeni mini belgesel dizisi İmkansızı Yaşayanlar GAİN’de başladı. “Impossible is Nothing” sloganıyla zihinlere kazınan adidas işbirliği ile hayata geçirilen projede, alanında başarılı sporcuların kariyerlerinde en dibi ve zirveyi gördükleri anlar, kendi anlatımlarıyla aktarılıyor. 
 
Serinin geçtiğimiz hafta yayınlanan ilk bölümünde, Fenerbahçeli milli voleybolcu Eda Erdem, geçirdiği ağır sakatlığı, kariyerinin sonuna geldiğini düşünürken, hikayesini tamamen değiştirmeyi nasıl başardığını anlatmıştı. İlerleyen bölümlerde ise Türk Milli Futbol Takımı oyuncusu Yusuf Yazıcı ve basketbolcu Çağla Nur Uzundurukan gibi isimler yer alacak.
 
Türkiye’nin yeni nesil içerik platformu GAİN’de haftada bir yayınlanacak “İmkansızı Yaşayanlar” sporun sınırları zorlayan, imkansıza odaklanan ekosistemine bir pencere açacak. Sporcuların merak uyandıran hikayeleri her tarzdan izleyiciye imkansızı başarmak için ilham olacak.  BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER