Vincent Kartheiser, Titans'ın 3. sezonunun kadrosunda

Vincent Kartheiser, Titans'ın 3. sezonunun kadrosunda
Titans, yeni sezonu öncesi kadrosuna Vincent Kartheiser'i de dahil etti. Aktör, DC Comics'in tanınmış karakterlerinden Scarecrow'u canlandıracak.

Asıl ismiyle Jonathan Crane, bir dönem düşmanlarının fobilerini ortaya çıkarmak için toksin kullanan ve şimdilerde Arkham City'de kalan bir mahkum olarak ekrana gelecek. Karakter daha önce Gotham dizisinde David W. Thompson tarafından, Christopher Nolan'ın hazırladığı Batman üçlemesinde ise Cillian Murphy tarafından canlandırıldı. Titans'ın gelecek sezonunda Savannah Welch, Barbara Gordon karakterini; Jay Lycurgo ise Tim Drake'i oynayacak.

Salgın nedeniyle bir süreliğine ertelenen yeni sezon HBO Max'te yayınlanacak. İlk iki sezon Warner Media'ya bağlı DC Universe'te ekrana gelmiş, dijital platform senaryolu içerik üretmeyi bırakma kararı alınca Doom Patrol ve Harley Quinn'le birlikte yeni kurulan HBO Max'e transfer olmuştu.

Mad Men dizisiyle bilinen Vincent Kartheiser'in TV kariyerinde Casual, The Path, Saints & Sinners, Das Boot, The OA gibi yapımlar da bulunuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER