Apple'dan iki dizi daha geliyor: Acapulco & Now And Then

Apple'dan iki dizi daha geliyor: Acapulco & Now And Then
Jessica Collins, Chord Overstreet, Vanessa Bauche, Rafael Cebrian, Fernando Carsa, Regina Reynoso
Apple'ın dijital platformu Apple TV+'tan iki dizi duyurusu daha geldi. İki dizi de İspanyolca ve İngilizce dillerinde birlikte hazırlanacağı için Apple'dan onay çıkan ilk "çift dilli" yapımlar olarak öne çıkıyorlar.

* Acapulco: 

Komedi dizisinin yapımını Lionsgate Television üstlendi. Kadrosunda Eugenio Derbez, Jessica Collins (It’s Always Sunny In Philadelphia), Chord Overstreet (Glee), Vanessa Bauche, Rafael Cebrián (Animal Kingdom), Fernando Carsa, Regina Reynoso, Enrique Arrizon, Damian Alcázar, Camila Perez ve Raphael Alejandro yer alacak. Austin Winsberg (Zoey's Extraordinary Playlist), Eduardo Cisneros ve Jason Shuman hazırlayacak.

Meksika'nın Acapulco şehrinin en revaç otelinde iş bulan Maximo'nun (Arrizon) rüyalarının gerçeğe dönüştüğünü düşünmektedir. Ancak kısa sürede fark eder ki girdiği iş düşündüğünden daha karmaşıktır ve hem inandıkları hem de ahlaki değerleri test edilir.

Hikayesi 1984'te geçecek dizi, Derbez'in rol aldığı 2017 yapımı "How to Be a Latin Lover" filminden esinlenilerek hazırlanacak. Filmde dış ses olarak da yer alan Derbez, karakterinin günümüzdeki halini de canlandıracak. Collins, bahsi geçen otelin CEO'su ve yüzü Diane'i; Overstreet ise oğlu Chad'i canlandıracak. Diane ve Chad, otelin konukları için mükemmeli isteyen ve aşağısını kabul etmeyen iki karakter olarak ekrana gelecek.

* Now And Then:

Bambú Producciones yapımını üstlenecek. İspanya'nın popüler yapımlarından Velvet, Cable Girls ve Gran Hotel'in yaratıcıları Ramón Campos, Teresa Fernández-Valdés ve Gema R. Neira hazırlayacak.

Gençliğin verdiği ilhamla yetişkinliğin getirdiği gerçeklik arasındaki farkları anlatacak olan dizinin hikayesi Miami'de geçecek. Kadrosu Hispanik kökenli oyunculardan seçilecek. Bir grup üniversite öğrencisinin hayatı içlerinden birisinin ölümüyle sonuçlanan hafta sonunun ardından komple değişecek. Aradan geçen 20 yılın ardından geride kalan beş kişi şimdiki hayatlarını tehlikeye atacak bir tehdit nedeniyle yeniden bir araya gelecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER