Maraşlı ve Mahur bir araya gelecek mi?

Maraşlı ve Mahur bir araya gelecek mi?
Yapımını ‘’TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz’un paylaştığı “Maraşlı”da bu akşam yine heyecan doruğa tırmanıyor.

Dizinin bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde; hastaneden çıkan Mahur, Maraşlı’ya ulaşamayınca ona her gün aynı yerde bekleyeceğine dair not bırakacak. Maraşlı ‘nın yeni bir zorlu sınavdan geçeceği bölüm hem duygusal sahneleri hem de aksiyonu yüksek temposuyla büyük beğeni toplayacak. Heyecan dolu bölümde Maraşlı, Mahur’la buluşacak mı sorusu yanıt bulacak.

MARAŞLI, NECATİ’YE ULAŞACAK MI?
Bölümde Maraşlı, yeni bir sevkiyat hazırlığı yapan Savaş ve Behram’ın aralarını bozmak için düğmeye basacak. Maraşlı’nın malların bulunduğu depoya baskın düzenlemesi Necati’nin dikkatini çekecek. Necati,  Maraşlı’nın bir korumadan daha fazlası olduğundan emin olan olacak. İz peşinde olan Maraşlı’nın, yakaladığı bir ipucu dizide dengelerin değişmesine neden olacak.

Merakla beklenen bölümde acaba Maraşlı, Necati’nin Savaş’ın ağabeyi olduğunu öğrenecek mi?

Senaryosunu Ethem Özışık, Ercan Uğur ve Pelin Gülcan Metu’nun, yönetmenliğini Arda Sarıgün’ün üstlendiği “Maraşlı” bu akşam saat 20:00’da ATV’de ekrana geliyor…
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER