Yeşim Gözlü Leopar, National Geographic WILD'de ekrana gelecek!

Yeşim Gözlü Leopar, National Geographic WILD'de ekrana gelecek!
National Geographic WILD her yıl olduğu gibi bu yıl da vahşi yaşamın en çok merak edilen türleri olan “Büyük Kediler”in sıra dışı hikayelerinin yer aldığı nefes kesen yapımları ekranlara getiriyor.

Şubat ayının ilk haftasında yeryüzünün en görkemli canlılarından olan leoparlar National Geographic WILD ekranlarına konuk oluyor. “Yeşim Gözlü Leopar” 7 Şubat Pazar günü saat 20.00’de WILD ekranlarında.
 
Sıra dışı gözlere sahip bir leopar olan Toto’nun hayatta kalma mücadelesinin ekrana geleceği “Yeşim Gözlü Leopar”, bir leoparın nasıl hayatta kalma becerilerini geliştirdiğine odaklanıyor. Ünlü İngiliz aktör ve aynı zamanda aktivist Jeremy Irons’ın seslendirmesiyle, alt yazılı olarak ekrana gelecek olan “Yeşim Gözlü Leopar” 7 Şubat Pazar günü 20.00’de WILD ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.
 
Ödüllü yönetmenlerden nefes kesen belgeselleri, vahşi yaşamın gözler önüne serildiği kaliteli yapımları Türk izleyicisi ile buluşturan National Geographic WILD kanalını Digiturk, D-Smart, KabloTV, Tivibu, TV+ ve Vodafone TV platformlarından izleyebilirsiniz.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER