BluTV’nin yeni dizisi Doğu'dan ilk tanıtım yayınlandı!

BluTV’nin yeni dizisi Doğu'dan ilk tanıtım yayınlandı!
BluTV’nin bu sezon izleyiciyle buluşturacağı iddialı yapımlarından ‘Doğu’nun hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Doğu Demirkol’un başrolünde yer aldığı aynı zamanda yazıp yönettiği projeden ilk tanıtım görücüye çıktı.
 
Üyelerine sunduğu fark yaratan özel yapımlarıyla adından sıkça söz ettiren BluTV’nin yeni sezonda merakla beklenecek bir diğer projesi, Doğu Demirkol’un dizisi ‘Doğu’ olacak. ‘Doğu’, ailesinin zoruyla istemediği bir bölümü okuyan ve üniversitedeki 7. yılını doldurmasıyla o bölümden hiç mezun olamayacağının sinyallerini açıkça veren zeki ama tembel Doğu’nun komedyen olma yolculuğunu konu alıyor. Diziden yayınlanan ilk tanıtım, üniversitede geçen uzun yıllarının ardından mezun olamadan okuldan atılma tehlikesi yaşayan Doğu’nun çaresiz olduğu kadar komik olan hayatından bir kesiti seyircilere sunuyor.
 
Başarılı komedyen ve oyuncu Doğu Demirkol, Murat Özsoy ile beraber kaleme aldığı projenin bir yandan başrolünde yer alırken bir yandan da yönetmen koltuğunda oturuyor. Hayatta hiçbir konuda dikiş tutturamayan bir gencin birçok engele rağmen hayallerinin peşinden gitme hikayesini anlatan ‘Doğu’ çok yakında sadece BluTV’de!
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER