Ömer Meral, 2021 New York Festivals TV & Film Awards final jürisinde!

Ömer Meral, 2021 New York Festivals TV & Film Awards final jürisinde!
The Walt Disney Company Türkiye, Medya Birimi - Tanıtım ve Kreatif Grup Başkanı Ömer Meral final jüride yerini aldı!
 
1957’den bu yana düzenlenen ve 50’nin üzerinde ülkenin televizyon ve film sektörüne ait en iyi tanıtım, pazarlama ve tasarım projelerinin ödüllendirildiği uluslararası bir yarışma olan New York Festivals TV & Film Awards’un başvuruları bu yılın ilk iki çeyreğinde oylanacak.
 
Final jürisinde Türkiye’den de bir isme yer veren New York Festivals TV & Film Awards’un seçtiği isim The Walt Disney Company Türkiye, Medya Birimi - Tanıtım ve Kreatif Grup Başkanı Ömer Meral oldu.
 
Bugüne kadarClio, Promax Europe, Promax Global Excellence, Kinsale Shark, Kristal Elma, Felis gibi önemli uluslararası ve lokal ödül törenlerinden birçok ödül kazanan Ömer Meral ve ekibi, FOX, FX, FOXCRIME, National Geographic, National Geographic WILD kanalları için hazırladıkları tanıtımlar ile New York Festivals TV & Film Awards 2019 ve 2020’den de başta “En İyi İmaj Tanıtımı”, En İyi Belgesel Tanıtımı”, “En İyi Ses Tasarımı” ve “En İyi Kurgu” olmak üzere birçok dalda ödülle dönmüştü.
 
Bu yıl da benzer başarılara imza atmak isteyen ekip tanıtım konusunda Türkiye’yi dünya çapında temsil ediyor olmanın gururunu taşıyor. Dünyanın dört bir yanından yarışmaya gönderilen çalışmaların jüri tarafından değerlendirilmesinin ardından sonuçlar Ekim ayında, Las Vegas’ta gerçekleştirilecek ödül töreninde açıklanacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER