7. Koğuştaki Mucize filmi 8 ülkeye daha lisanslandı

7. Koğuştaki Mucize filmi 8 ülkeye daha lisanslandı
7. Koğuştaki Mucize filminin uluslararası alandaki başarısı artmaya devam ediyor. Inter Medya, filmin 8 yeni ülkeye lisanslandığını duyurdu.

Film, Latin Amerika ülkelerinden Meksika (Imagen TV), Şili (Canal 13), Kolombiya (Caracol), Ekvador (Ecuavisa), El Salvador (Canal Seis), Honduras (Canal 11) ve Dominik Cumhuriyeti'nin (Color Visión) yanı sıra İsrail'e (Achla TV) lisanslandı. Inter Medya, pek çok ülkeyle görüşmelerin devam ettiğini ve yakında yeni anlaşmaların duyurulacağını da belirtti.

Meksika'da %5.45 reytinge ve 3,1 milyon izleyiciye ulaşan 7. Koğuştaki Mucize, kanalın yayın tarihinin en çok izlenen filmi oldu. Şili'deki yayınında %11,6 reyting elde eden film, kanalın 2016'dan beri en çok izlenen filmi olmayı başardı. 7. Koğuştaki Mucize, geçtiğimiz yıl 5 milyon 300 binden fazla izleyiciyle yılın en çok izlenen filmi olmuştu. Ayrıca ABD, Kanada, Fransa, Kanada ve Brezilya gibi pek çok ülkedeki dijital platform performansıyla dikkat çekti.

Inter Medya'nın kurucusu ve CEO'su Can Okan, yaptığı açıklamada "Bu ülkelerle ortaklık kurmak ve filmin yayınlandığı her ülkede elde ettiği olağanüstü başarıyı görmek büyük bir zevk. Filmin Oscar yarışına dahil olması da bizim içim mükemmel bir haberdi," sözlerine yer verdi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER