Özlem Tokaslan, Seksenler dizinin oyuncu kadrosuna dahil oldu!

Özlem Tokaslan, Seksenler dizinin oyuncu kadrosuna dahil oldu!
Hafta içi her akşam TRT 1’de ekranlara gelen televizyon klasiği ‘Yeni Seksenler’ dizisine yeni bir karakter katıldı. Başarılı oyuncu Özlem Tokaslan, Fehmi’nin uzun yıllardır küs olduğu kız kardeşi Melahat rolüyle dizinin güçlü oyuncu kadrosuna dahil oldu.
 
Tokaslan’ın hayat verdiği Melahat, dizinin dün akşam ekrana gelen bölümünde ilk kez izleyici karşısına çıktı. Mikser Melahat olarak da bilinen karakter, mahalleli tarafından istemeden de olsa ortalık karıştırma özelliğiyle biliniyor. 
 
Fehmi ile Melahat’ın buluşması gerçekleşti…
Fehmi’nin uzun yıllardır küs olduğu ve görüşmediği kız kardeşi Melahat sonunda eve geldi. Fehmi ve Melahat’in büyük buluşmasını nihayet gerçekleşti. Yıllar sonra tekrar bir araya gelen Fehmi ve Melahat arasındaki buzlar eriyecek midir?
 
Melahat, üniversitede okuyan kızı Suna’ya bir türlü ulaşamayınca Fehmi, küs olmasına rağmen kız kardeşinin imdadına yetişmiş üniversitede okuyan yeğeni Suna’yı aramaya başlamıştır. Fehmi Suna’yı bulabilecek midir?
 
Öte yandan Seyfi'nin muhtarlık mührünü Butik Ali’nin kaybetmesiyle ortalık karışmıştır. Mührün kaybolduğunu öğrenen Seyfi’nin tepkisi ne olacaktır?BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER