Keşfedilmemiş belgesel kuşağı Aralık ayı boyunca Discovery’de ekrana gelecek!

Keşfedilmemiş belgesel kuşağı Aralık ayı boyunca Discovery’de ekrana gelecek!
Everest’in zirvesine ilk kimin tırmandığını araştıran “Everest: İlk Tırmanış”, Amerikan Başkanı Abraham Lincoln’ün öldürülmeden önce çekilen son fotoğrafının hikayesini ekrana getirecek “Kayıp Lincoln”, Pasifik'in kuzeybatısınaki arıların incelendiği “Katil Eşek Arılarının Saldırısı” ile Keşfedilmemiş kuşağı, Aralık ayı boyunca her Pazar 21:00’de Discovery Channel’da. 
 
Everest: İlk Tırmanış, 13 Aralık Pazar 21:00
Cesur kaşiflerden oluşan bir ekip, 9 bin metreye yakın yüksekliğiyle dünyanın en yüksek dağı Everest’in sırlarını araştırıyor. Zirveye ilk kez tırmanan insan olduğu bilinen Sir Edmund Hillary, gerçekten de Everest'in zirvesine ulaşan ilk kişi miydi? Everest’in zirvesine ilk tırmanışın kimin tarafından yapıldığının araştırıldığı Everest: İlk Tırmanış, 13 Aralık Pazar 21:00’de Discovery Channel’da.
 
Kayıp Lincoln, 20 Aralık Pazar  21:00
Bir koleksiyon uzmanı, yeni keşfedilen bir fotoğrafın 1865'te uğradığı suikastın ardından Başkan Abraham Lincoln'ün çekilen son fotoğrafı olup olmadığını araştırıyor.
 
Katil Eşek Arılarının Saldırısı, 27 Aralık Pazar 21:00
Japonya'da her yıl 50'ye yakın can alan Asya eşek arıları, Pasifik'in kuzeybatısına ulaşıyor.
 
Everest: İlk Tırmanış, Kayıp Lincoln, Katiş Eşek Arılarının Saldırısı ile Keşfedilmemiş serisi, Aralık ayı boyunca her Pazar 21:00’de Discovery Channel’da.
 
Discovery Kanal Bilgileri; Digiturk 191, D-Smart 59, Kablo TV 115, Tivibu 105, TV+ 93.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER