Ahu Yağtu ile Zamansız Stiller programı beIN CONNECT ve beIN Home & Entertainment’ta başlıyor!

Ahu Yağtu ile Zamansız Stiller programı beIN CONNECT ve beIN Home & Entertainment’ta başlıyor!
Oyuncu Ahu Yağtu beIN CONNECT’te ve beIN Home & Entertainment’ta yayınlanacak TV programı ile ekranlara dönüyor. “Ahu Yağtu ile Zamansız Stiller” programının ilk bölümü 11 Aralık Cuma  günü, saat 20.00’da izleyicisi ile buluşacak.
 
Kendi Youtube kanalında gerçekleştirdiği moda-stil sohbetlerini TV’ye taşıyan Yağtu, yeni programında, evlerine konuk olduğu ünlülerle dekorasyondan modaya, mimariden yaşam stiline kadar hayata dair pek çok konuyu konuşacak. “Ahu Yağtu ile Zamansız Stiller” izleyicileri, programda keyifli sohbetlerin yanı sıra stil ve dekorasyon konusunda tüyolar da bulabilecek.
 
Yağtu, programın çekimleri tamamlanan bölümleri için ressam Elif Karadayı, şarkıcı Berkay Şahin, gurme Sedef İybar, oyuncu Enis Arıkan, tasarımcı Özgür Masur, Elle Türkiye Dergisi Yayın Direktörü ve fotoğrafçı Zeynep Üner ve mimar Mahmut Anlar ile bir araya geldi. 
 
Kariyerine modellikle başlayan ve farklı stiliyle dikkat çeken Yağtu, dünyanın dört bir yanından topladığı vintage parçaları satışa çıkardığı “AuVintage” markasının kurucusudur. Sizleri, Ahu Yağtu ile zamansız stiller dünyasını izlemeye ekran başına davet ediyoruz. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER