Hercai dizisi yurt dışında adından söz ettirmeye devam ediyor!

Hercai dizisi yurt dışında adından söz ettirmeye devam ediyor!
atv, reyting rekorları kıran ve milyonları ekrana kilitleyen dizileriyle, yabancı izleyicilerin de gönlünü fethetmeye devam ediyor.
 
Yayınlandığı günden itibaren ekranda fırtınalar estiren Hercai yurt dışında da adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. İspanya’da da izleyicilerle buluşan Hercai diziyle olduğu kadar oyuncularıyla da gündemden düşmüyor.
 
İspanya’da binlerce kişinin takip ettiği “Telenovelas” isimli blog geçtiğimiz günlerde dizi oyuncuları için bir oylama düzenledi. İspanyol izleyicilerin tercihleri sonucunda ise,  Hercai’nin başarılı oyuncuları Ebru Şahin “Nova Turkish Dream Girl”, İlay Erkök “En İyi Genç Kadın Oyuncu”, Ahmet Tansu Taşanlar “En İyi Genç Erkek Oyuncu”, Ayda Aksel “En iyi Türk Antagonist (Düşman Karakter) Kadın Oyuncu”, Serhat Tutumluer “Nova TV’deki En İyi Türk Erkek Oyuncu”, Cahit Gök “En İyi Türk Nova Tv Erkek Oyuncu”, Feride Çetin “Nova TV’deki En İyi Türk Yardımcı Kadın Oyuncu”, Serdar Özer ise  “Nova TV’deki En İyi Türk Yardımcı Erkek Oyuncu”, dalında birinci seçilerek ödül sahibi oldu.
 
Yapımcılığını Mia Yapım’ın üstlendiği Hercai’nin başrollerini Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Feride Çetin, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, Cahit Gök ve İlay Erkök paylaşıyor. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER