Menajerimi Ara'da Barış, Beren’e gerçek duygularını anlatıyor!

Menajerimi Ara'da Barış, Beren’e gerçek duygularını anlatıyor!
Ay Yapım imzalı ‘Menajerimi Ara’nın dün gece yayınlanan 11. bölümünde yakışıklı oyuncu Burak Tozkoparan’ın söylediği ‘Alev Alev’ şarkısı büyük beğeni toplarken Barış Falay’ın canlandırdığı Kıraç ile Ahsen Eroğlu’nun hayat verdiği Dicle’nin duygusal konuşması izleyenleri derinden etkiledi. 

Bölümde Burak Tozkoparan, söylediği ‘Alev Alev’ şarkısıyla övgüleri toplarken diziye dün akşam, konuk oyuncu olarak Arif Erkin ile Aslı İnandık’ katıldı. Kıraç’ın (Barış Falay) Aslı İnandık ve babasının tartışmasının arasına girip babalık üzerine yaptığı konuşmanın ardından Dicle ile yaşadığı duygusal anlar ikisini birbirlerine bir adım daha yaklaştırdı. 

Bu sırada Dicle, onu tehdit eden kişinin Beren olduğunu öğrendi. Bu durumu Kıraç’tan saklayan Dicle bir yandan bu zorlu durumla mücadele ederken bir yandan da Barış (Deniz Can Aktaş) ve Emir’in (Burak Tozkoparan) arasında kaldı. Emir’in Dicle’ye olan ilgisini kıskanan Barış, onun Dicle’nin gözlerinin içine bakarak şarkı söylemesi üzerine sinirlerine hakim olamadı.
 
Barış’la (Deniz Can Aktaş) Emir’i (Burak Tozkoparan) Dicle’yle (Ahsen Eroğlu) Beren’i (Yaprak Medine) karşı karşıya getiren 11. bölümünün ardından, yeni bir ön izleme sahnesi yayınlandı. Dicle’ye olan duygularıyla yüzleşen Barış, Beren’e ona karşı olan gerçek duygularını anlatıyor!


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER