Disney Channel, Eylül ayında da eğlence ve macera vadediyor!

Disney Channel, Eylül ayında da eğlence ve macera vadediyor!
UYDUDA her zaman şifresiz yayınlanan aile eğlencesinin adresi Disney Channel, eylül ayında da birbirinden renkli içeriklerle izleyicileriyle buluşuyor. Star Kötü Güçlere Karşı’da Star ve Marco, Mewni'nin yeni hükümdarı Kraliçe Eclipsa ile karşı karşıya kalacak ve hayatlarının en iyi yolculuğuna çıkacaklar. Star Kötü Güçlere Karşı 5 Eylül’den itibaren yeni bölümleri ile hafta sonları 15.30’da Disney Channel’da. Efsane Marvel’s Spider-Man de yeni bölümleri ile 7 Eylül’den itibaren pazartesiden perşembeye 17.15’te Disney Channel’da olacak.

6 süper kahramanın maceralarının anlatıldığı 6 Süper Kahraman: Serüvenler, 2. sezon bölümleriyle 10 Eylül’den itibaren hafta içi her gün 12.30’da Disney Channel’da! Ducktales’ta Varyemez ve ailesi şimdiye kadarki en büyük maceralarına çıkıyor! Ducktales 12 Eylül’den itibaren hafta sonları 10.30’da Disney Channel’da yeni bölümleri ile sevenleriyle buluşuyor. Vampirina da 1 Eylül’den itibaren hafta içi her gün 10.30’da daha çılgın maceralar ve sürprizlerle karşınızda olacak. Ailece kahkahalarla izleyeceğiniz Disney Channel’ın efsane dizilerinden İyi Şanslar Charlie eylül ayında sizlerle olmaya devam edecek. Arjantin’e taşınan Luna’nın burada yelken açtığı yeni hayatını konu alan Soy Luna ise yeni bölümleriyle pazartesiden perşembeye saat 19.45’te Disney Channel’da olacak.

STAR KÖTÜ GÜÇLERE KARŞI

Başka dünyaların canavarlarıyla girdiği birkaç cesur çatışmadan sonra, eğlence seven sihirli genç prenses Star Butterfly, soylu ailesi tarafından Diaz ailesiyle birlikte yaşaması için Dünya'ya gönderilir ve boyutlar arası eşsiz tarzını da beraberinde getirir.
Bu sezonda Star ve Marco, Mewni'nin yeni hükümdarı Kraliçe Eclipsa ile karşı karşıya kalacak ve hayatlarının en iyi yolculuğuna çıkacaklar.

Star Kötü Güçlere Karşı, 5 Eylül’den itibaren yeni bölümleri ile hafta sonları 15.30’da Disney Channel’da!

MARVEL SPIDER-MAN

2. sezon yeni bölümlerde Spider-Man hem Doktor Octopus ile hem de okulu ile uğraşır.

Peter Parker'ın lisedeki ikinci yılıdır ve artık hem süper kahraman olarak hem de Horizon High'da öğrenci olarak eskisi kadar tecrübesiz değildir. Spider-Man'in durmaksızın büyüyen düşman listesi onu yok etmek için uğraşırken, Peter'ın bir yandan Daily Bugle'da çalışması, diğer yandan da Doktor Octopus'un tek seferde Spider-Man'den kurtulmak için yaptığı saldırıları engellemesi gerekir.

Marvel’s Spider-Man yeni bölümler 7 Eylül’den itibaren pazartesiden perşembeye 17.15’te Disney Channel’da!

6 SÜPER KAHRAMAN: SERÜVENLER

2. sezon başlıyor!

6 süper kahraman, San Fransokyo'yu canavarlardan kurtarmak için savaşıyor.

6 süper kahramanın maceraları devam ediyor! Berbat Obake'yi yenip şehri kurtardıktan sonra, takımdakiler gerçekten süper kahraman olduğunu ispat eder! Ancak San Fransokyo canavarlarla dolup taşar, takımın ve şehrin geleceği belirsizdir.

6 Süper Kahraman 2. sezon 10 Eylül’den itibaren hafta içi her gün 12.30’da Disney Channel’da!

DUCKTALES

Varyemez ve ailesi şimdiye kadarki en büyük maceralarına çıkıyor!

Aile olarak maceralarla dolu bir yıldan sonra, Varyemez Cem'i kendi macera işini kurup sıradaki Varyemez Amca olması için cesaretlendiriyor... ve bu tembel Cem için çok zor oluyor. Bu sırada, yıllardır ayda mahsur kalmış olan çocukların annesi Della, anlatılamaz tehlikeler atlatıyor. Dünya'ya ailesinin yanına dönebilecek mi? Bunun cevabı ördek ailesinin şimdiye kadarki en büyük macerası olabilir!

Ducktales 2. sezon yeni bölümleri 12 Eylül’den itibaren hafta sonları 10.30’da Disney Channel’da!

VAMPİRİNA

2. sezon başlıyor! Vii, daha çılgın maceralar ve sürprizlerle karşınızda!

Binanın en yeni yaratığı daha çılgın maceralar ve sürprizlerle karşınızda! Vampirina sınıf başkanı olmaya karar verir, Transylvania'daki en eski arkadaşı Frankie Bolt onu ziyarete gelir ve Gregoria, Hauntleylerin evinin Tılsımlılar tarafından istila edildiğini fark eder! Sonrasında Boris ve Oxana Transylvania'ya gidince, Korku Pansiyonu Vii'ye kalır! Sivri dişleri ve mavi ten rengiyle dışarıdan garip gözükebilir, ama içi sizden o kadar da farklı değil!

Vampirina 1 Eylül’den itibaren hafta içi her gün 10.30’da Disney Channel’da!

İYİ ŞANSLAR CHARLIE

Disney Channel’ın efsane dizilerinden İyi Şanslar Charlie eylül ayında da devam ediyor!

Duncan ailesine “Merhaba!” deyin.

Amy ve Bob Duncan’ın Teddy, PJ, Gabe ve ailenin en minik üyesi Charlie ile 4 çocukları olmuştur. Anne ve babaları çalıştığı için Charlie’nin bakımına çocuklar yardımcı olurlar ama tüm sorumluluk Teddy’nin üstüne kalır. Charlie için mamalar, bebek bezleri ve bebek bakımı ile ilgili her şeyi öğrenmeye başlayan ve en büyük sorumluluğu üstlenen Teddy bazı zamanlarda herkese göz kulak olur.

Tüm bölümler Teddy’nin Charlie’ye iyi şanslar dileyerek bitirdiği, günlük serüvenlerini kaydettiği video günlük ile sonlanır.

Disney Channel’ın efsane dizisi İyi Şanslar Charlie, her cuma 19.45’te Disney Channel’da.

SOY LUNA

Soy Luna yeni bölümleri ile devam ediyor!

Luna Valente, Cancun Meksika’da onu evlat edinen ebeveynleri Miguel ve Monica ve en iyi arkadaşı Simon ile birlikte mutlu ve sıradan bir hayat yaşamaktadır. Cancun’da hem okula devam etmekte ve hem de yarı zamanlı olarak paten ile fast-food dağıtımı yapmaktadır.

Fakat aniden hayatı beklenmedik bir şekilde değişir ve ailesinin çalıştığı konağın yeni sahibi Sharon Benson onlara reddedemeyecekleri bir teklif sunar.

Hep birlikte Arjantin’e taşınırlar ve Luna ülkenin en iyi okullarından South Blake College 'da okumaya başlar. Luna bir anda kendini, büyük bir şehirde, farklı insanlarla dolu yeni, zenginlerin okulunda bulur.

Luna’nın yeni hayatında İtalyan bir diplomatın oğlu olan etkileyici Matteo ve yeni ev sahibinin kızı Ambar ile da uğraşması gerekecek. Ama azim ve coşku ve paten sevgisi ile yeni arkadaşlar edinecek, sesini bulacak, ilk aşkıyla tanışacak ve gerçek kimliğini keşfedecek.

Soy Luna’nın yeni bölümleri, pazartesiden perşembeye 19.45’te Disney Channel’da!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER