Emlak Avcıları, Türkiye versiyonuyla Eylül’de TLC'de ekrana gelecek!

Emlak Avcıları, Türkiye versiyonuyla Eylül’de TLC'de ekrana gelecek!
Emlak programlarının vazgeçilmez adresi TLC’nin en çok izlenen yayınlarından Emlak Avcıları, Türkiye versiyonuyla Eylül’de ekrana gelecek. Çekimlerine Kapadokya’da başlanan Emlak Avcıları Türkiye ile ülkemizin birbirinden güzel şehirlerinde çok farklı evleri keşfetme fırsatı yakalayacaksınız. 
 
Kapadokya’dan İstanbul’a, Antalya’dan Kaş’a Türkiye’nin cennet köşelerini ziyaret etmeye hazır olun. TLC’nin en çok izlenen programlarından Emlak Avcıları, Türkiye versiyonuyla Eylül’de sevenleriyle buluşacak.
 
Türkiye’de çekimlere başlanan programda, sekiz şehir, sekiz ev ve sekiz yaşam öyküsü ekrana gelecek. Türkiye’nin doğusundan batısına kadar birçok farklı noktasında yeni bir hayata başlamak isteyen insanlar, hayallerindeki evi arayacak. Büyük şehrin gürültüsünden kaçıp Akdeniz’in sessiz bir limanına sığınmak isteyenler, aşkın peşinden gidip İstanbul’un göbeğinde yepyeni bir hayat kuranlar, peri bacalarının büyüleyici atmosferinde evlilik telaşı yaşayanlar ve daha niceleri…
 
Her bölümde yaşadıkları evlerden ve şehirlerden çeşitli nedenlerle ayrılmak zorunda kalan kişiler, işinin ehli emlakçıların yardımıyla bütçelerine ve şartlarına uygun yepyeni yuvalarına kavuşacak. Emlak Avcıları Türkiye, farklı hayat hikayelerini merkezine alarak sizleri Türkiye’nin güzellikleriyle buluşturmaya geliyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER