Jude Law'lu HBO dizisi The Third Day, 14 Eylül'de başlıyor

Jude Law'lu HBO dizisi The Third Day, 14 Eylül'de başlıyor
HBO ve Sky Atlantic ortak yapımı The Third Day dizisinin yeni başlangıç tarihi belli oldu. Daha önce 11 Mayıs'ta yayınlanacağı duyurulan, ancak pandemi sonrası ertelenen dizi, 14 Eylül'de HBO'da başlıyor. Sky Atlantic ise 15 Eylül'de yayınlayacak.

Dizinin hikayesi İngiltere kıyılarındaki ana karadan izole esrarengiz bir adada geçiyor. Sam, adanın gizemli sakinlerinin sıra dışı dünyasına dahil olur, ancak onların garip ritüelleri Sam’i gittikçe rahatsız edip boğmaya başlar. Bu nedenle kurgu ve gerçeklik arasındaki çizgi bulanıklaşır ve Sam’in geçmişinden bir travma ile yüz yüze gelmesine neden olur. Sam, kendini adalılarla çatışma içerisinde bulur.

The Third Day'in başrollerini Jude Law ve Naomie Harris (Skyfall, Moonlight) paylaşıyor. Law bahsi geçen Sam'i; Harris ise onun gibi adaya dışarıdan dahil olan ve bazı cevapların peşine düşen bir karakteri canlandırıyor. Sezonun "Summer" isimli ilk yarısı Sam karakterini, "Winter" isimli ikinci yarısı Harris'in karakterini takip edecek.

Punchdrunk International, Plan B Entertainment ve Sky Studios'ın yapımcılığında hazırlanan The Third Day'in senaryosunu Dennis Kelly (Utopia) kaleme aldı. Sezonun ilk yarısını Marc Munden, ikinci yarısını Philippa Lowthrope yönetti.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER