Arıza dizisi oyuncuları ilk kez bir araya geldi!

Arıza dizisi oyuncuları ilk kez bir araya geldi!
Güçlü kadrosu ve sürükleyici hikayesi ile Show TV’nin iddialı dizisi, O3 Medya imzalı “Arıza”nın ekip pozu, ön hazırlık çalışmalarından paylaşıldı. İlk kez bir araya gelen ekibin keyifli ve neşeli halleri objektiflere de yansıdı.
 
Yönetmenliğini Recai Karagöz’ün üstlendiği, senaryosunu Ozan Aksungur’un kaleme aldığı “Arıza”nın kadrosunda; Tolga SarıtaşAyça Ayşin TuranAhmet Mümtaz TaylanOlgun TokerLevent CanCavit Çetin GünerMurat DaltabanDilara AksüyekUygar ÖzçelikPınar Çağlar BirdalAli Rıza KubilayYağızcan Konyalı ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül gibi sevilen oyuncular yer alıyor.
 
Kendi halinde bir hayat süren ve mert bir adam olan taksici Ali Rıza (Tolga Sarıtaş) ile karanlık dünyanın güçlü patronlarından birinin kıymetli kızı Halide’nin (Ayça Ayşin Turan) yolları bir kahramanlık hikayesinde kesişir. Ali Rıza ile müşterisi Halide’nin karşılaşmaları her ikisinin de hayatlarını sonsuza kadar değiştirir. Arıza; bir taksicinin, şehrin krallarıyla girdiği büyük savaşı ve bu amansız mücadelenin gölgesinde Halide ile yaşadıkları tehlikeli aşkın hikayesini anlatıyor.
 
Çekimleri çok yakında İstanbul’da başlayacak olan “Arıza” nefes kesen hikayesi, sürükleyici temposu ve güçlü isimleri ile Show TV’de yeni sezona damgasını vuracak!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER