USA Network, Evel dizisinden vazgeçti

USA Network, Evel dizisinden vazgeçti
USA Network, Eylül 2019'da onay verdiği Evel dizisinden vazgeçtiğini duyurdu.

Kadrosunda Milo Ventimiglia, Sarah Gadon, David Krumholtz ve Michael Chernus gibi isimleri bulunduran diziden vazgeçme nedeni ise takvim karmaşası. Ön hazırlıkları tamamlanan dizinin Mart ayında çekimlerine başlanacaktı. This is Us dizisinde de yer alan Ventimiglia, diziyi This is Us sezon arasındayken çekecekti. Ancak koronavirüs nedeniyle başlanamadan çekimler durduruldu. Bir süre sonra ise oyuncular kontratlarından salıverildi.

Evel'in senaryosunu kaleme alan Etan Frankel'in yeni bir Joe Exotic dizisinde görev alacağı tahmin ediliyor. Ventimiglia'nin This is Us'ın çekimlerine ne zaman döneceği ise belirsizliğini koruyor. Evel'in yapımcısı Universal Content Productions (UCP) ise proje için yeni bir yayıncı aramaya başladı. Yayıncı bulunduğu takdirde kadronun ne kadarının tekrardan toplanabileceği ise bilinmiyor.

Mini dizi, Amerikalı dublör sanatçısı ve motosikletle gösteri amaçlı atlayışlar yapan Evel Knievel'in hayatından esinlenilerek hazırlanacak. Knievel'in 1974'teki ünlü Snake River Canyon atlayışına olan hazırlık süreci de yer alacak. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER