Digiturk’te bu haftanın öne çıkanlarında neler var?

Digiturk’te bu haftanın öne çıkanlarında neler var?
Türkiye’nin lider dijital platformu Digiturk, her yaşa ve her zevke uygun özel kanalları ile birbirinden farklı dizi, film ve belgesel içeriklerini izleyicileriyle buluşturmaya devam ediyor.

Evde her zamankinden fazla vakit geçirilen şu günlerde Digiturk’ün özel kanalları ve beIN CONNECT gişe rekortmeni yerli ve yabancı filmleri, dünyada izlenme rekorları kıran dizileri, birbirinden popüler ve kaliteli belgesel içeriklerini izleyicilerine sunmaya devam ediyor.

Digiturk ve beIN CONNECT’te bu haftanın öne çıkan içerikleri şöyle;

Aksiyon Dolu “Gemini Man” beIN MOVIES PREMIERE’de!
Eski bir kiralık katilin, peşine düşen klonundan kurtulmak için verdiği mücadeleyi konu edinen “Gemini Man” (İkizler Projesi), 31 Mayıs Pazar akşamı, saat 21.00’da beIN MOVIES PREMIERE’de.

Yönetmenliğini, daha önce “Life of Pi” ile En İyi Yönetmen Oscarı’nı kucaklayan Ang Lee’nin üstlendiği, başrollerini Will Smith, Mary Elizabeth Winstead ve Clive Owen’ın üstlendiği “İkizler Projesi”nin konusu ise şöyle; Henry, işinde uzman olan bir kiralık katildir. Artık bu işlerden kurtulup hayatına yeni bir yön vermek isteyen Henry, bir anda kendisini büyük bir girdabın içinde bulur. Kiralık katilin peşine, kendisini öldürmek için gizli bir ajan düşmüştür. Üstelik peşindeki ajan, Henry’den 25 yıl önce alınan genlerle oluşturulan bir klondur. Henry, her hareketini önceden tahmin edebilen klonundan kurtulmak için zorlu bir savaş vermek zorunda kalır.

“Les Misérables” beIN CONNECT’te!
Fransa’nın 2020 En İyi Uluslararası Film Oscar Adayı “Les Misérables” (Sefiller), beIN CONNECT Festival Kategorisinde izleyicilerle buluşuyor.

Ladj Ly’ın Fransa’nın en önemli ödüllerinden César’larda En İyi Kısa Film kategorisinde aday gösterilen aynı adlı kısa filminden uyarladığı “Les Misérables”in konusu şöyle; Stephane, Paris banliyölerinden Montfermeil’deki suça karşı savaşan Suçla Mücadele Timi’nin yeni üyesidir. Yeni ortamına adapte olmaya çalışan Stephane, birliğin deneyimli üyeleri olan Chris ve Gwada ile çıktığı devriyede, mahalledeki çeteler arasındaki gerginliğin hızlıca yükseldiğini fark eder. Ekip, tutuklama yaptığı sırada olay kontrollerinden çıkar ve büyük bir kargaşa meydana gelir. Bu sırada yaşananlar onlar fark etmeden bir drone tarafından çekilir. Artık onlar istemese de çıkan gerginliğin bir parçası haline gelir.

Yeni Dizi “Betty” Her Salı beIN SERIES COMEDY’de!
Crystal Moselle’in eleştirmenlerce büyük beğeni toplayan 2018 yapımı filmi Skate Kitchen’dan uyarlanan HBO’nun yeni komedi dizisi Betty’de Nina Moran, Dede Lovelace, Rachelle Vinberg, Kabrina Adams ve Ajani Russell da filmdeki karakterlerini yeniden canlandıracaklar. Yeni dizi “Betty” 2 Haziran’dan itibaren her Salı saat 00.00’da beIN SERIES COMEDY’de.

Her biri birbirinden bağımsız, özgür ve karakter olarak farklı olan 5 kadın tüm farklılıklarına rağmen, ortak noktaları olan kaykay sayesinde bir araya gelir ve aralarında güçlü bir bağ oluşur. Betty, New York City’de bir araya gelen bu 5 kadının birbirlerine her anlarında destek olup kendilerini keşfetme sürecine odaklanıyor.

“Kesişen Kültürler” Hafta İçi Her gün beIN IZ’de!
Farklı coğrafyaların tarihinden mimarisine, modadan yeme içme alışkanlıklarına kadar uzanan bir yolculuğa hazır mısınız? Aynaz Deedra’nın gezip gördüğü yerlerin kültürel özelliklerini paylaştığı “Kesişen Kültürler” hafta içi her gün 22.15’te beIN IZ’de.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER