Netflix, Unbreakable Kimmy Schmidt'in interaktif özel bölümünü salgın nedeniyle erteledi

Netflix, Unbreakable Kimmy Schmidt'in interaktif özel bölümünü salgın nedeniyle erteledi
Unbreakable Kimmy Schmidt dizisinin interaktif özel bölümünü 12 Mayıs'ta yayınlaması beklenen Netflix, bölümü dünya genelinde yayınlamayarak sadece ABD ve Kanada içinde erişime açtı. Şirketin böyle bir karar almasının nedeni ise devam eden salgının sektörel etkileri.

Netflix Türkiye'de özel bölüme girildiğinde "Bu özel içeriğin yayını erteledi. Önceliğimiz seslendirme sanatçılarının sağlığı." cümlesi çıkıyor. Mart ayında dünya genelinde fiziksel prodüksiyonlarını durduran Netflix'in pek çok ülkedeki post-prodüksiyon ve dublaj çalışmaları da durmuştu. Bu nedenle bölümün seslendirmesinin yapılamadığı ve erteleme olduğu düşünülüyor. Özel bölümün diğer ülkelerde yıl içinde altyazılı ve dublajlı olarak ekrana gelmesi bekleniyor.Daniel Radcliffe'in Kimmy'nin nişanlısı olarak dahil olduğu "Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend" isimli bölümde Kimmy, hem Richard Wayne Gary Wayne'in şeytani planını durdurup hem de düğününe vaktinde yetişmek için çabalayacak. Bu sırada Kimmy'nin ve diğer karakterlerin yaptığı seçimlere izleyiciler karar verecek.  

Bölümde Radcliiffe dışında Ellie Kemper, Tituss Burgess, Jane Krakowski, Carol Kane, Jon Hamm, Sara Chase, Lauren Adams, Sol Miranda, Amy Sedaris, Michael Carlsen, Fred Armisen, Chris Parnell, Jack McBrayer ve Johnny Knoxville gibi isimler de yer alıyor. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER