USA Network Dare Me dizisini iptal etti

USA Network Dare Me dizisini iptal etti
Dare Me, ekran yolculuğunun sonuna geldi. USA Network, ilk sezonuyla ekrana gelen diziyi iptal etti. Yapım şirketi Universal Content Productions ise farklı bir yayıncı aramaya başladı.

Megan Abbott’un romanından uyarlanan dizinin hikayesi küçük bir Amerikan kasabasının lisesindeki ponpon kızlarının yüksek rekabeti üzerine kurulu. Okula takımı yönetmesi için yeni bir koç (Willa Fitzgerald) geliyor ve rekabet iki yakın arkadaş üzerinden anlatılıyor. Hatta bu rekabet bir cinayetin işlenmesine de sebep olacak.

Dizinin yapımcıları arasında yer alan Netflix, ABD dışındaki yayın haklarına sahip. Dare Me, eleştirmenlerden pozitif eleştiriler alsa da ABD'deki yayınında kanalın reyting beklentisinin altında seyretmişti. Son dönemde uzun soluklu olabilecek dizi projelerinden uzaklaşmaya başlayan USA Network, yayın anlayışını mini dizi ağırlıklı yürütmeye, canlı ve reality şovlara verdiği ağırlığı artırmaya başladı. 

Kanalın portföyünde hali hazırda Queen of the South, Dirty John, The Sinner, Briarpatch, The Purge ve Treadstone dizileri de bulunuyor. Ancak henüz son dördünün gelecek sezonuyla ilgili karar vermiş değil.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER