Bir Zamanlar Çukurova Arjantin'de ve Şili'de de yayınlanacak

Bir Zamanlar Çukurova Arjantin'de ve Şili'de de yayınlanacak
Bir Zamanlar Çukurova, yurt dışındaki yolculuğunu başarılı bir şekilde devam ettiriyor.

Dizinin dağıtımını üstlenen Inter Medya, sevilen dizinin Şili'de de yayınlanacağını duyurdu. Arjantin'de ekrana geleceğini daha önce duyurduğumuz dizinin Telefe'de yayınlanacağı da açıklandı. Şili'de ise pek çok Türk dizisini de ekrana getiren Mega kanalı yayınlayacak.

Dizi, şimdiye kadar 30'dan fazla ülkeye satıldı. Karadağ'da TV VIJESTI'de yayınlanan ve elde ettiği reytinglerle dikkat çeken dizi, benzer başarıyı Romanya'da ve Makedonya'da (Sitel) da gösteriyor.

Inter Medya'nın CEO'su Can Okan anlaşma sonrası "Bir Zamanlar Çukurova uluslararası alanda harika bir başarıya ulaştı. Inter Medya olarak bunun bir parçası olduğumuz için mutluyız. Dizi, dünya genelindeki izleyicilere cazip gelen güçlü bir Türk drama DNA'sına sahip. Bu başarı tesadüf değil, çünkü dizi, yüksek prodüksiyon kalitesi ve güçlü kadrosuyla kendisini diğerlerinden ayırıyor. Harika bir potansiyeli olduğundan ve başarısının devam edeceğinden eminiz," yorumunda bulundu.

Perşembe günleri ATV'de yayınlanmaya devam eden TIMS & B imzalı Bir Zamanlar Çukurova, geçtiğimiz bölümüyle total grubunda %16,35 reytinge ve %30 share oranına ulaşarak zirvede yer aldı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER