Yaparsın Aşkım yılbaşı özel bölümüyle ekrana gelecek!

Yaparsın Aşkım yılbaşı özel bölümüyle ekrana gelecek!
25 ülkede reyting rekorları kıran, dünyaca ünlü format şirketi Red Arrow’un “My Man Can” isimli yarışma formatı, İlker Ayrık’ın sunumu ve “Yaparsın Aşkım” adıyla FOX ekranlarından evlerinize konuk olmaya devam ediyor.
 
“Yaparsın Aşkım” heyecan dolu Yılbaşı Özel bölümüyle 31 Aralık Salı saat 20.00’de yine rekabete ve eğlenceye sahne olacak. Yarışmacılar, bu defa toplamda verilecek 3 araba ödülü için kıyasıya rekabete girecekler.
 
İlk turun “ROMANTİK KOCA” adlı birinci oyununda erkek yarışmacılar, gözleri kapalı bir şekilde engelleri aşarak eşlerine meyve yedirmeye çalışacaklar. Bu turun “PARA YAĞMURU” adlı final oyununda ise 2 finalist çift havadan yağan paraları toplamak için uğraşacaklar ve en çok sayıda parayı toplayan çift 3 set kazandığında arabaya sahip olacak.

İkinci turun “DAĞITIRIM HULEYN” adlı birinci oyununda kadın yarışmacılar mutfakta bulunan ürünleri kırmaya veya devirmeye çalışacaklar. Mutfakta bulunan en fazla ürünü kıran veya deviren 2 çift final oynayacak. Bu turun “ZAYIF HALKA” adlı final oyununda ise ellerinde bulunan halkaları, önlerinde bulunan kürek saplarına sırasıyla isabet ettiren çift, 2 set kazandığında bir diğer arabayı kazanacak.

Son turun “TOPUK TIKIRTISI” adlı birinci oyununda yarışmacılar ayaklarında topuklu ayakkabıyla, farklı engelleri aşarak parkuru tamamlamamak için uğraşacaklar. Son turun “5’İ 1 YERDE” adlı final oyununda ise yarışmacılar önlerinde duran masalarda kendi takımlarına ait 7 adet şişeyi devirmeye çalışacaklar ve 2 set kazanan çift arabaya sahip olacak.

Yarışmanın başından sonuna kadar çiftlerin büyük mücadele verdiği, kadınların masada eşlerini çekiştirdiği, erkeklerin ise kavanozda hayretler içinde onları izlediği “Yaparsın Aşkım”, yine yüksek oranda heyecan ve eğlence içeren Yılbaşı Özel bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor!

Prodüksiyonunu Pervasız Yapım’ın üstlendiği “Yaparsın Aşkım”, 31 Aralık Salı saat 20.00’de FOX’ta.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER