Ünlü sanatçılar Kalk Gidelim'in yılbaşı özel bölümüne konuk olacak!

Ünlü sanatçılar Kalk Gidelim'in yılbaşı özel bölümüne konuk olacak!
Sürprizleri, komedisi ve sıcacık aile hikayesiyle her cumartesi saat 20.00’de TRT 1 ekranında seyircisiyle buluşan Kalk Gidelim, dört büyük sanatçı ile yeni yılı kutluyor.
 
TRT 1’in sevilen dizisi Kalk Gidelim’in yılbaşı özel bölümüne ünlü isimler akın etti. Hande Yener, İrem Derici, İlyas Yalçıntaş ve Ümit Besen hem oyunculuk hünerlerini gösterdiler hem de şarkılarıyla konser vererek Yeşilyurt Köyü’nü coşturdular. Ünlüler soğuk havaya rağmen ekibin güzel enerjisiyle ısındıklarını söyleyerek şartlara aldırmadan performanslarını sergilediler.
 
HANDE YENER, ‘‘Samimi bir senaryo çok güldüm ve koşa koşa geldim. Oyunculuk benim için çok zor. Şarkı ezberlemek kolay ama senaryoda diyalog ezberlemek çok zor. Şanslıyım ki yılların oyuncularının olduğu bu ekiple her şey çok organik beni de özgür bıraktılar doğaçlama yaptım. Bomba gibi bir bölüm oldu herkes çok eğlendi, dans etti. ’’ dedi.
 
İREM DERİCİ, ‘‘Oyunculuğa geldik az kalsın ev alıyorduk! Şaka bir yana düşünüyorum çok güzel hem bu ekip hem de Yeşilyurt köyü... Daha önce oyunculuk yaptım ama en çok diyaloğumun olduğu proje bu oldu. Burası çok güzel bir yer oyuncular ve ekip için aşırı huzurlu iki gündür çok güzel çalıştık tüm konserlerimde hep bu ekip çalışabilirim çok pozitifler ne olursa olsun. 2020 uğurum Kalk Gidelim oldu.’’ dedi.
 
ÜMİT BESEN, ‘‘Sanat hayatımın 40. yılını ve yeni yılı Kalk Gidelim ekibi ile kutladık biz çok eğlendik seyirciye de geçeceğini umuyorum. Bu Ümit Besen çok komik. Bizi ağırlayan yapımcı Eyüp Üstün ve Staff film ekibine çok teşekkür ederim. Bana hiç değişmediğimi söylüyorlar tüm enerjimi sevenlerden alıyorum onlara borçluyum. 2020’de 40. Yıl konserleri yapmayı planlıyorum. Herkese yeni yılda önce sağlık sonra mutluluk diliyorum ’’ dedi.
 
İLYAS YALÇINTAŞ, ‘‘Çok samimi bir dizi 93 bölüm sürmesi bu durumu kanıtlıyor. Tekrar gelip içinde yer almaktan keyif duyacağım çok eğlendiğim bir çekim oldu. Her oyuncunun içinde şarkı söylemek her şarkıcının içinde de oyunculuk yapmak var. Ben hep kendimi oynadım. İnsanın kendisini oynaması da çok zor’’ dedi.
 
Kalk Gidelim, kahkaha ve bol eğlence dolu yılbaşı özel bölümüyle 31 Aralık’ta TRT 1’de.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER