Jet Sosyete dizisine bu hafta Şükrü Özyıldız konuk olacak!

Jet Sosyete dizisine bu hafta Şükrü Özyıldız konuk olacak!
Gülse Birsel imzalı, BKM yapımı komedi dizisi ‘Jet Sosyete’,puhutv.com’daki üçüncü sezonuna cuma günü yanına girecek onuncu bölümüyle devam ediyor. Dizinin bu bölümünde ünlü oyuncu Şükrü Özyıldız konuk oyuncu olarak yer alacak. 

İlayda’nın (Deniz Cengiz) afet uzmanı yeni sevgilisi Levent (Şükrü Özyıldız), yaşanan depremin ardından site sakinlerine eğitim verir. İlayda, etraftaki kadınların tavsiyesiyle Levent’i yakınında tutmaya karar verir ve sürekli ona ihtiyacı varmış gibi davranır. Diğer yanda Şennur (Hasibe Eren) depremden sonra krizi fırsata çevirmek için gayrimenkul almaya karar verir. Gizem (Gülse Birsel) deprem çantası hazırlamaya başlar ancak hangi kombinleri seçeceği tartışma konusu olur.

puhutv.com kullanıcıları; ‘Jet Sosyete’nin yeni bölümlerine herhangi bir üyelik olmaksızınpuhutv.com adresinden, puhutv iOS ve Android uygulamasından, Apple TV ve Smart TV'den ulaşabilir, diziyi zaman ve mekandan bağımsız izleyebilir. puhutv.com’a üye olunduğunda ise bazı özel avantajlardan ve ‘kaldığın yerden izle’ seçeneğinden faydalanmak mümkün.

Her cuma yeni bölümle izleyicilerinin karşısına çıkacak ‘Jet Sosyete’nin önceki tüm bölümleri depuhutv.com'dan ücretsiz olarak izlenebiliyor. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER