Inter Medya ve Calinos Entertainment, DISCOP'a katılmaya hazırlanıyor

Inter Medya ve Calinos Entertainment, DISCOP'a katılmaya hazırlanıyor
Güney Afrika'nın Johannesburg şehrinde düzenlenecek içerik fuarı DISCOP'a katılan dağıtım şirketleri arasında Inter Medya ve Calinos Entertainment de yer alıyor. Fuar 20-23 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek.

Calinos Entertainment'ın fuarda tanıtacağı içeriklerin arasında Adını Feriha Koydum (The Girl Named Feriha), Kadın (Woman), Yasak Elma (Forbidden Fruit) ve Bizim Hikaye (Our Story) de bulunuyor.

Inter Medya'nın fuara getirdiği projelerin arasında ise Bir Zamanlar Çukurova (Bitter Lands), Kara Sevda (Endless Love) ve Baharı Beklerken (The Light of Hope) gibi dizilerin yanı sıra format yapımlardan The Perfect Couple bulunuyor.

Beyaz TV'nin primetime kuşağında yayınlayacağı ilk dizi olan Baharı Beklerken'i Green Yapım hazırlıyor. Elif dizisiyle adından söz ettiren Isabella Damla Güvenilir'in başrolünü üstlendiği projenin kadrosunda Fatih Ayhan, Esin Civangil ve Gülşah Aydın da yer alıyor.

Ayhan Özdemir ve Koralp Gümüş'ün yönetmenliğini üstlendiği günlük dizi bir anne, baba ve çocuğunun engelleri aşarak bir araya gelme ve yeniden bir aile olma uğraşını konu alıyor. İlk bölümüyle 18 Kasım'da Beyaz TV ekranlarında olacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER