Tolgahan Sayışman’a en iyi erkek oyuncu ödülü!

Tolgahan Sayışman’a en iyi erkek oyuncu ödülü!
Geçtiğimiz hafta düzenlenen Altın Zambak Ödül Töreni’nde Tolgahan Sayışman ”Şampiyon” dizisindeki Kafkas karakteriyle en iyi erkek oyuncu seçildi.
 
Birbirinden başarılı isimlerden oluşan oyuncu kadrosuyla bu sezon yayın hayatına başlayan “Şampiyon”un başrol oyuncusu Tolgahan Sayışman, Altın Zambak Ödül Töreni’nde Kafkas karakteriyle en iyi erkek oyuncu ödülüne layık görüldü.


 
Emeklerimiz boşa gitmiyor!
Aldığı ödülün onu ne kadar mutlu ettiğini her fırsatta dile getiren Sayışman “Sahnede de belirttiğim gibi, oyunculuk serüveni benim için uzun bir yolculuktu. Şu anda hem fiziken hem de zihinsel olarak yorucu bir dönemdeyim. Bu dönemde emeklerimizin boşa gitmediğini görmek bizi mutlu ediyor.” dedi.
 
Her şey çocuğunun üzerine!
Törende gazetecilerden gelen soruları yanıtlayan Sayışman, “Babalık nasıl gidiyor?” sorusuna “Hayatımda Efehan’dan öncesi ve sonrası var. Hayat benim için artık başka ilerliyor. Her şeyi çocuğumun üzerine kuruyorum.” cevabını verdi.
 
Tolgahan Sayışman’ın en iyi erkek oyuncu ödülünü aldığı Kafkas karakteri Şampiyon olduğu gün ringlere veda etmiş eski bir boksör. Yaşadığı tüm acılara rağmen hayata karşı eğilmemiş, yıkılmamış bir adam. Aynı zamanda büyük ve tek amacı amansız bir hastalığa yakalanmış olan oğlunu yaşatmaya çalışan bir baba.
 
 Şampiyon yeni bölümleriyle her Perşembe TRT 1’de!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER