FOXLIFE, hafta sonunda sizleri film gecesine bekliyor!

FOXLIFE, hafta sonunda sizleri film gecesine bekliyor!
FOXLIFE, yeni sezonda dünya sinemasından en çok beğenilen filmlerle cumartesi ve pazar akşamları 21.30’da sinemaseverleri ekran başına çağırıyor.

Film Geceleri’nde 5 Ekim’de biyografi türündeki De-Lovely, 6 Ekim’de Kaos Teorisi ve 12 Ekim’de komedi türünde New York Zamanı FOXLIFE ekranlarında yerini alıyor.

Yönetmenliğini Irwin Winkler’ın yaptığı De-Lovely’nin başrollerinde Kevin Kline, Ashley Judd ve Jonathan Pryce yer alıyor. Biyografi türündeki film, ünlü Amerikalı besteci Perulu Cole Porter’ın hayatını ele alıyor. Filmde Porter'ın unutulmaz eserleri ve hayatı gözler önüne seriliyor. Porter’in müzik kariyeri, kişiliği ve eşi Linda ile olan ilişkisi filme dinamizm katıyor. De-Lovely 5 Ekim Cumartesi günü saat 21.30’da FOXLIFE kanalında.

Başrollerinde Ryan Reynolds ve Emily Mortimer’in yer aldığı yönetmenliğini ise Marcos Siega’nın üstlendiği Kaos Teorisi filminde hayatının her anını dakikası dakikasına planlayan Frank Allen’ın yalnızca 10 dakika gecikmeyle kaosa dönüşen hayatının dramatik ve komik hikayesi anlatılıyor. Kendini önce seksi bir kadınla yatakta, ardından hiç tanımadığı hamile bir kadınla doğumhanede bulan Allen’a eşi asla inanmıyor. Ama daha da önemlisi, bu kaos Frank’in hoşuna gitmeye başlıyor. Kaos Teorisi 6 Ekim Pazar günü saat 21.30’da FOXLIFE kanalında.

Başrollerinde Andy Richter, Jared Padalecki, Neil Crone, Eugene Levy ve Andrea Martin’in yer aldığı komedi türündeki film New York Zamanı, 17 yaşındaki ikiz kardeşler Jane ve Roxy Ryan’ın hayallerinin peşinden gittikleri New York’taki maceralarını konu ediyor. Jane'in amacı yurtdışında iyi bir eğitim alabilmektir. Roxy ise tam bir müzik tutkunudur. İki kardeş birlikte New York'a giderler ancak işleri yolunda gitmez ve başları derde girer. Kardeşler, önemli bir bilgisayar çipini yutan senatörün köpeğini kaçırmaktan dolayı suçlanırlar ve Jane yakalanır. Sonunda iki kardeş New York'taki hedeflerine ulaşabilmek için güç birliği yapar. New York Zamanı 12 Ekim Cumartesi günü saat 21.30’da FOXLIFE kanalında.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER