Jet Sosyete dizisinin yeni sezon yayın tarihi belli oldu!

Jet Sosyete dizisinin yeni sezon yayın tarihi belli oldu!
Ekranda başlayan yolculuğunu dijital dünyaya taşıyan ve yeni bölümleriyle puhutv’de izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan ‘Jet Sosyete’nin yeni sezon yayın tarihi belli oldu.

Komedinin de dijital platformu puhutv, Jet Sosyete ile 50 dakika izlenme süresiyle gelerek, sektöre öncülük etmeye devam edecek.
 
Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş, Gülse Birsel, Hasibe Eren, Sarp Apak, Şahin Irmak, Enis Arıkan, Ayşenil Şamlıoğlu, Tuğba Çom, Deniz Cengiz, Ecem Uzun ve Emre Taştekin’in yer aldığı ve Özpamuk, Yüksel Ailelerinin kahramanlarını canlandırıyorlar.  Yeni dönem Jet Sosyete’nin yönetmen koltuğunda ise yine Hakan Algül yer alıyor.
 
Birbirinden yetenekli oyuncuların yanı sıra sürpriz konuklar da bölümlere renk katacak. Her hafta 1 bölümü yayınlanacak dizinin önceki tüm bölümleri de yine puhutv’dan izlenebilecek.
 
puhutv kullanıcıları; Jet Sosyete’nin yeni bölümlerine puhutv.com adresinden, puhutv ios ve Android uygulamasından, Apple TV ve Smart TV’den ulaşılabilir, zaman ve mekandan bağımsız izleyebilir.
 
Jet Sosyete, 11 Ekim'den itibaren yeni bölümleriyle puhutv’de olacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER