Steve Carell'lı Netflix dizisi Space Force'un kadrosu genişliyor

Steve Carell'lı Netflix dizisi Space Force'un kadrosu genişliyor
Steve Carell ve The Office dizisinin yaratıcısı Greg Daniels'ın yeni bir dizi için bir araya geldiği haberini Ocak ayında vermiştik. Hazırlıkları devam eden uzay komedisinin kadrosu genişliyor. John Malkovich, Ben Schwartz, Tawny Newsome, Diana Silvers, Jimmy O. Yang, Don Lake ve Alex Sparrow ekibe katıldı.

İş yeri komedisi olarak da tanımlanan proje, Donald Trump'ın geçtiğimiz yıl öne sürdüğü ordu birimi olarak Uzay Gücü kurma fikrinden esinleniyor. Sezonu 10 bölüm sürecek projenin 2020'de başlaması bekleniyor. Carrell'ın da yaratıcılarından birisi olduğu Space Force'da Greg Daniels showrunner olarak görev alacak.

Carrell, Beyaz Saray tarafından uzay gücünün başına geçmesi için görevlendirilen Mark R. Naird'e hayat verecek. Amaçları ise 2024'e kadar yeniden Ay'a ayak basabilmek. Malkovich, uzayın yeni uluslararası savaş alanına dönmesini engellemeyi uman ve danışman olarak hizmet veren bilim adamı Dr. Adrian Mallory'ye hayat verecek. Schwartz ben merkezci medya danışmanı F. Tony Scarapiducci'yi oynayacak.

Silvers, Mark'ın kızı Erin Naird'e hayat verecek. Washington'da başarılı bir öğrenci ve popüler bir kız olan Erin'in hayatı Colorado'ya taşındıktan sonra tamamen değişecek. Newsome, helikopter pilotu Angela Ali'yi oynayacak. Hırslı ve mücadele sever Angela'nın kendine saklamayı tercih ettiği bazı hayalleri var. Yang, Doktor Mallory'nin sağ kolu Doktor Chan Kaifang'i oynayacak. Astrofizikçi Chan, Çin'den Amerika'ya göç etmiş ve Amerikan hayatını beğenen bir roket bilimci.

Sparrow, Rus hükümetinden gelen gözlemci Yuri “Bobby” Telatovich'i canlandıracak. Yuri, Mark'ın hayatı ve özellikle işi hakkındaki pek çok şey konusunda meraklı biri. Lake ise aslında tek yıldızlı bir general olan ama Mark'ın asistanı olarak görev alan Brad Gregory'yi oynayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER