Vuslat dizisi ikinci sezon ilk bölümüyle ekrana dönüyor!

Vuslat dizisi ikinci sezon ilk bölümüyle ekrana dönüyor!
TRT 1’in yapımını A23 Medya’nın, yönetmenliğini Barış Yöş’ün üstlendiği, senaryosunu Betül Yağsağan’ın kaleme aldığı bir aşk yolculuğu Vuslat, bu akşam ikinci sezon ilk bölümüyle ekrana dönüyor.
 
 “Vuslat”, ikinci sezonunda yaşanacak birbirinden heyecanlı olaylarıyla adından yine söz ettirecek. Aziz (Kadir Doğulu), İnsan-ı Kâmil olma yolunda adım adım ilerlerken, karşısına çıkacak olan imtihan mertebeleri de gitgide zorlaşacak. Aziz’in günden güne girdiği karanlık ve içinden çıkılmaz hale gelen olaylar zinciri, Feride (Devrim Özkan) ve Aziz’in aşklarını yeniden sınayacak.
 
“Vuslat”,  iç içe geçen aile sırları ve bu aile üyelerinin kendi içlerinde düştükleri derin ve duygusal hesaplaşmaları ekrana getirecek.
 
“Vuslat” Hakkında
İbn Arabi’nin, hayatla iç içe olarak da ifade edebileceğimiz Satranc-ı Urefa’sı yani Ariflerin Satrancı oyunu, Vuslat’ın temelini oluşturur. Bu oyun, kişinin “İnsan-ı Kâmil” olma yolculuğudur. Oyun 101 basamaktan oluşur ve her basamağındaki maddeler, “iyi insan” olma adımında karşılaşılan değerleri temsil eder. Bu oyundaki menziller, Aziz’in olduğu kadar izleyicilerin de yoludur.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER