Kit and Pup ve Teddles yeni bölümleriyle Cbeebies’te ekrana gelecek!

Kit and Pup ve Teddles yeni bölümleriyle Cbeebies’te ekrana gelecek!
“Oynarken öğren” konseptiyle 6 yaş altı ve okul öncesi çocuklara eğitici içerikler sunan Cbeebies’te, animasyon ve canlı çekim tekniklerini birleştiren “Kit and Pup” ve “Teddles” minik izleyicilerle buluşacak.
 
BBC yapımcılığında Cbeebies’in eğitici ve eğlenceli programları arasında yer alan  “Kit and Pup” ve “Teddles” yeni bölümleriyle Eylül ayında minik izleyicilerle bir araya gelecek.

“Kit and Pup” Keşfetmenin en renkli hali!
Biri kedi biri köpek maceracı zıt iki karakterin büyük keşiflerini konu alan “Kit and Pup” okul öncesi çocuklara eğlenceli bir içerik sunuyor. Minik izleyicilerine basit kavramsal fikirleri anlatırken animasyon ve canlı çekim tekniklerini bir araya getirerek her iki dünyayı da gözler önüne seriyor. Her biri birbirinden renkli ve eğlenceli bölümlerde birbirlerinden oldukça farklı olan Kit ve Pup'ı animasyonlu skeçlerde ve gerçek hayattaki çocukların yanında görebiliyoruz. Kit ve Pup, dolu ve boş, iç ve dış, gürültülü ve sessiz gibi kavramları araştırırken, çocuklar bu komik ve ilgi çekici karakterlerin yardımıyla kendi dünyalarını keşfetmekten keyif alacak.

Kuklaların eğlenceli dünyasını ekranlara taşıyan yeni bir mini seri “Teddles”!
Teddles, dünya hakkında öğrenecek çok şeyi olan kendine güvenen ve meraklı Tedless ve ona yardım etmekten mutluluk duyan hınzır arkadaşlarının eğlenceli dünyasını ekrana taşıyor.  Bu eğlenceli arkadaş grubu her seferinde belirli işleri yapmanın en kolay ve eğlenceli yolunu buluyorlar. Karakterleri usta kuklacılar tarafından yaratılan, dünyayı keşfederken yaşanacak pek çok macerayı komik bir dille anlatan mini seri, canlı çekim tekniği ile hazırlanarak eğlenceye biraz da gerçekçilik iksiri katıyor.

“Kit and Pup” 9 Eylül, saat 17:50’de, beş bölümlük mini seri Teddles ise 9 Eylül saat 18:00’da, Türkiye’de Digitürk/ 404 numaralı kanalda yer alan Cbeebies’te yayınlanacak. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER