Rachel Dratch ve Anthony Alabi, Shameless'ın 10. sezonunun kadrosunda

Rachel Dratch ve Anthony Alabi, Shameless'ın 10. sezonunun kadrosunda
10. sezonuyla ekrana geri dönmeye hazırlanan Shameless'ın kadrosuna Rachel Dratch (Saturday Night Live) ve Anthony Alabi (Family Reunion) da katıldı.

Dratch, Ian'ın kaldığı hapishanede görevli şartlı tahliye memuru Paula'yı canlandıracak. Paula, sigorta dolandırıcılığına karışmış ve bu nedenle mahkumları kendi menfaati için kullanan bir kadın. Alabi ise etnik kimliğini keşfetmekle ilgilinen Liam'a yardım eden ve onun için rol modeli olan Mavar'ı canlandıracak. Mavar, ikinci el araba satan ve kilise korosunda şarkı söyleyen eski bir atlet.

Emmy Rossum'suz yoluna devam edecek olan dizinin yeni sezonunda Frank, bacağındaki ağrıyı olabildiğince fazla reçeteli ilaç almak için kullanırken eski bir arkadaşa rastlayacak. Debbie, Fiona'nın yokluğunda evin reisi olurken Lip, Tami'yle olan ilişkisini yönetmeye çalışacak. Carl'ın askeri okul sonrası ne yapacağına karar vermesi gerekecek. Liam, siyahilerin kültürüyle ilgili V sponsorluğunda daha fazla bilgi öğrenmekle meşgulken Kev kendisini yeni bir kimlik krizinin içinde bulacak. Ian ve Mickey ise hapishanede sevgili ve hücre arkadaşı olarak ekrana gelecek.

Shameless'ın 10. sezonu 3 Kasım'da başlayacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER