David Harbour ve Netflix'ten geliyor: Frankenstein’s Monster’s Monster, Frankenstein

David Harbour ve Netflix'ten geliyor: Frankenstein’s Monster’s Monster, Frankenstein
Mat ve Ross Duffer kardeşlerin Netflix ile elele verip olağanüstü bir pazarlama projesi haline getirdikleri Stranger Things fantastik kurgu serisinde televizyon seyircisinin radarına giren, pek yakın bir zamanda da Hellboy olarak beyazperde'de arz-ı endam edeceği duyurulan David Harbour’ın başrolünde yer aldığı 28 dakikalık bir mockumentary (belgesel parodisi) olan Frankenstein’s Monster’s Monster, Frankenstein’dan ilk fragman paylaşıldı. 

David Harbour’un bizzat anlatıcı da olduğu mockumentary'de kendi gibi oyuncu olduğunu iddia ettiği babasının Hollywood kariyer dehlizlerindeki olası yolculuğu ve mirasını merkeze alarak komik bir bakış açısı ortaya koyarak televizyon için hazırlanan bir rol ile oyunculuk tarihine farklı bir bakış açısı sunacak. Alfred Molina ve Kate Berlant gibi isimlerin de karşımıza çıkacağı filmin yönetmen koltuğuna Daniel Gray Longino oturuyor.

Senaryoda ise Arrested Development, Kroll Show, Brotherly Love gibi yapımlardan tanıdığımız John Levenstein’ın imzası var. Frankenstein’s Monster’s Monster, Frankenstein, 16 Temmuz’da Netflix üzerinden dünyayla aynı zamanda Türkiye'den de izlenecek.

Gelişmeleri bildireceğiz..BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER