Alan Cumming, Briarpatch dizisinin kadrosuna dahil oldu

Alan Cumming, Briarpatch dizisinin kadrosuna dahil oldu
Amerika'nın kablolu kanallarından USA Network için hazırlanan Briarpatch dizisinin kadrosuna son olarak Alan Cumming katıldı.

Dizi, Ross Thomas'ın aynı isimli romanından uyarlama. Andy Greenwald'in uyarlamasını üstlendiği projenin yapımcıları arasında Mr. Robot'un yaratıcısı Sam Esmail de yer alıyor. Anonymous Content, Universal Cable Productions ve Paramount Television da dizinin diğer yapımcıları.

Rosario Dawson'ın başrolde yer aldığı dizide aktris, Allegra “Pick” Dill isminde yetenekli bir araştırmacıyı canlandıracak. Washington'da genç ve hırslı bir senatör için çalışan Pick, cinayet büroda çalışan kız kardeşinin öldürülmesi nedeniyle Texas'taki evine geri dönüyor. Kız kardeşinin arabasındaki bombayla öldürülmesini araştırması onu uzun süre önce gömdüğü geçmişiyle yüzleşmek zorunda bırakıyor ve tehlikeli bir maceraya atılıyor.  

Kadroya dahil olan Cumming, silah pazarlayan kibar, çekici ama tehlikeli Clyde Brattle'ı canlandıracak. Şimdilerde kaçak olan karakter, Allegra'nın yürüttüğü bir soruşturmanın hedefi ve hem ortalığı kasıp kavurmak hem de ödeşmek için kasabaya geliyor. Dizinin kadrosunda Jay R. Ferguson, Brian Geraghty ve Edi Gathegi de yer alıyor.

Alan Cumming, CBS'te ekrana gelen polisiye drama Instinct'in ikinci sezonunda yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER