İstanbul Muhafızları: Ab-ı Hayat Çeşmesi, Latin Amerika'da vizyona girecek

İstanbul Muhafızları: Ab-ı Hayat Çeşmesi, Latin Amerika'da vizyona girecek
Geçtiğimiz yıl Çocuklar Sana Emanet filminin vizyona girdiği Latin Amerika'da bir Türk filmi daha vizyona girecek.

Inter Medya ve Tondero Distribution, İstanbul Muhafızları: Ab-ı Hayat Çeşmesi için yeni bir anlaşmaya vardılar. Ekim 2018'de Türkiye'de vizyoan giren ve gerçek oyuncuların da yer aldığı animasyon film "Guardianes de Estambul" ismiyle yayınlanacak.

Çocuklar Sana Emanet filmi geçtiğimiz yıl vizyona girdiğinde başrol oyuncusu Engin Akyürek bazı ülkeleri ziyaret ederek tanıtım çalışmalarına katılmıştı. Tondero Distribution'ın filmi ne zaman ve hangi ülkelerde vizyona sokacağı veya nasıl bir tanıtım yapacağı şu an için belli değil.

Animasyon filmde İstanbul Muhafızları çizgi dizisinin yeni bölümü için Gümüşçüler Çarşısı'nı keşfe giden Aslı'nın tanıştığı Veli Dede sayesinde kendisini büyük bir gizemin içinde bulması anlatılıyor.

Ekranlarda yayınlanan bir çizgi diziden uyarlanan “İstanbul Muhafızları” filminin yönetmen koltuğunda Çağrı Cem Bayraklı oturuyor. Senaryosunu Mehmet Barış Günger'in kaleme aldığı filmi Çağrı Cem Bayraklı yönetti. Kadrosunda ise Suna Selen Sümer, Ali Uyandıran, Funda Güray, Lemi Filozof, Gözde Mukavelat, Berk Yaparel, Ziya Çiçek ve Merve Sevin gibi oyuncular yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER