Altın Peşinde: Dave Turin'in Kayıp Madeni, Discovery Channel'da ekrana gelecek!

Altın Peşinde: Dave Turin'in Kayıp Madeni, Discovery Channel'da ekrana gelecek!
Dozer Dave verimsiz maden ocaklarını yeniden toparlamak için geri geliyor. “Altın Peşinde: Dave Turin'in Kayıp Madeni” 13 Mayıs’tan itibaren her Pazartesi 21:55’te Discovery Channel’da.
 
Kıdemli madenci Dave Turin, uzman bir altın arayıcı. Yıllarca, Todd Hoffman ile birlikte, altın bulmak için bıkmadan usanmadan buldozerle toprağı altüst etmesi ona ‘Dozer Dave’ lakabını kazandırmıştı. Şimdi, bu işleri bırakmasının üstünden iki yıl geçtikten sonra, uzmanlığını yatırımcıların desteğiyle birleştirerek, verimsiz maden ocaklarını yeniden toparlamak ve kazanca çevirmek isteyen ailelere yardım etmek için kullanıyor. Bu dizide Dave ABD’yi boydan boya dolaşarak, kapanmış veya terkedilmiş pek çok ocak arasından kazanç getirme potansiyeli olanları bulup çıkarmaya çalışıyor. Yukon’dan Nevada çölüne kadar Dave olağanüstü hikayeleri olan insanlarla görüşüyor. Hepsinin ortak bir yanı var, koşullar ne kadar çetin, riskler ne kadar büyük olursa olsun, hiçbir zaman altına olan tutkularından vazgeçmiyorlar.
 
Kıdemli madenci Dave Turin kapanmış veya terkedilmiş maden ocaklarının peşine düşüyor. Altın Peşinde: Dave Turin'in Kayıp Madeni (Gold Rush: Dave Turin's Lost Mine) 13 Mayıs’tan itibaren her Pazartesi 21:55’te Discovery Channel ekranlarında olacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER