Havuzun Kralları, DMAX’te ekrana gelecek!

Havuzun Kralları, DMAX’te ekrana gelecek!
Sıcak yaz ayları adım adım yaklaşırken hayallerinizin havuzu nasıl olsun isterdiniz hiç düşündünüz mü? “Havuzun Kralları” 6 Mayıs’tan itibaren hafta içi her gün 20:55’te DMAX’te.

Kelly Caviness ve Oklahoma'da bulunan Caviness Peyzaj Tasarım'daki profesyonel ekibi, hayalleri süsleyen havuzları tasarlamakta tam bir uzman. Müşterileri için ödüller kazanmış, abartılı vahalar yaratmanın ne gerektirdiğini biliyorlar. Kademeler halinde dökülen çağlayanlardan, arka bahçelerde hayranlık verici su parklarına ve insanın aklını başından alan sonsuzluk havuzlarına, bu adamlar bir işe koyuldu mu sınır tanımıyorlar! Bu dizi, taşkın hayal güçlerini serbest bırakıp bahçelerini güzelleştirmek isteyen müşterileri için tatil köyü tarzında havuzlar inşa eden ekibi takip ediyor. Kelly ile ekibi, inanılmaz tasarımlarıyla yüzme havuzlarının artık sadece çocuklar için olmadığını ispatlıyor!

Sınır tanımayan bu ekibin inşa edeceği inanılmaz havuzlara yakından bakmak ister misiniz? Havuzun Kralları (Pool Kings) 6 Mayıs’tan itibaren hafta içi her gün 20:55’te DMAX ekranlarında olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER