Kraliyette Eltiler Savaşı, TLC'de ekrana gelecek!

Kraliyette Eltiler Savaşı, TLC'de ekrana gelecek!
Kraliyet ailesinin en yeni üyesi Meghan Markle ve tahtın varisi Prens William'ın eşi Kate Middleton arasında neler oluyor? İkilinin günden güne tartışarak aralarının açıldığı magazin basınının gündeminde. Uzmanlar merak edilenleri Cumartesi günü saat 21:30’da TLC’de yayınlanacak Kraliyette Eltiler Savaşı’nda yanıtlıyor.
 
Meghan Marke’ın Kraliyet Ailesi’ne girişi toz pembe bir tabloydu. Ancak bu mutlu resim; aile ilişkilerindeki sorunlar, skandallar ve Meghan’ın diva tavırları hakkındaki söylentiler ile lekelenmişe benziyor. Meghan’ın cici kız imajı bu söylentilerle zedelendi ve muhteşem dörtlü olarak adlandırılan William, Harry, Kate ve Meghan arasına kara kedi girdi.
 
Röportajlar ve arşiv görüntüleri ile atılan başlıklar ardındaki gerçekleri su yüzüne çıkarıyoruz. Meghan gerçekten zor bir Düşes mi? Kate ve Meghan’ın arası bir daha düzelemeyecek kadar kötü mü? Kraliyet Ailesinde gerçekten bir sorun mu var veya insanlar kraliyet ailesindeki kedi köpek kavgası fikrini mi seviyor? Bütün soruların cevabı 13 Nisan Cumartesi günü saat 21:30’da TLC ekranlarında yayınlanacak Kraliyette Eltiler Savaşı’nda!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER